Meropa

Co je lepší?

Dobrý den, chci se zeptat, který čaj lépe pomáhá při hubnutí- bílý nebo zelený? anebo čaj určený přímo na hubnutí? (mátě někdo dobré zkušenosti s nějakým čajem na hubnutí?)

Nikde jsem nenašla porovnání, v čem je který čaj lepší.

Bylo by dobré kdybych tyto dva čaje míchala? Nebo by se jejich účinky nějak rušily?

P.S. O hubnutí jsem toho přečetla dost takže mi nemusíte radit že mám cvičit, jíst v menších dávkách apod.
Předem děkuji za odpovědi (jestli nějaké budou).
Doplňuji:
Doplňuji že hubnu, jídelníček jsem změnila z nezdravého na zdravý a přidala jsem si i více pohybu.

Takže pro iv a ostatní upřesňuji: chtěla jsem vědět který čaj více POMÁHÁ a vědět zkušenosti jaké máte s těmito čaji, a ne aby jste mi poradili čaj který tuky odebírá (to jsem po nikom opravdu nechtěla) nebo abych poslouchala Vaše dedukce že podle Vás…

Takže zjednodušeně: jestli nemáte s tímto zkušenosti a zřejmě ani informace co jsem chtěla vědět, tak neraďte (díky za snahu, ale jestli nevíte odpověď tak…)!

Nejlepší odpověď
anonym

Trochu se bojim vam odpovedet … vasi reakce. ! 🙂
Ale : Pisete , ze o hubnuti uz jste toho precetla dost … ja vam tedy poradim :
Uz nectete a zacnete s hubnutim. Jen cteni a pit u toho zeleny caj opravdu stacit nebude.

  • iv-

Doplňuji:
Meropa , zapomnela jste dopsat vetu !
Tu posledni , po doplneni .. ja jen , abych vedela , co me ceka …
Doplnte do diskuze , jinak vecer neusnu . !
Dekuji. -iv-

Další odpovědi
kenyrts

Vyzkoušejte na 14 dní tento,

Čaj z listů senny:

Doplňuji:
ještě tento link:

http://ona.id­nes.cz/zdravi­.aspx?c=A090528­_120412_zdravi_pet

Zdroj: http://www.or­dinace.cz/cla­nek/caj-z-listu-senny/

tom004

Dobré ráno.Nejsem sice žádný odborník na čaje,ale stejně jsem přesvědčen,že čaje na hubnutí jsou nesmysl a reklamní trik výrobců.Něco jiného jsou bylinkové čaje,které pomáhají např.,při snižování krevního tlaku,žaludečních poížích,uklid­ňující,atd.Me­zi nimi je určitě čaj na podporu trávení,ale hubnutí? Takže to nakonec bude stejně o úpravě jídelníčku,a nějakého pohyhu. 🙂
Doplňuji:
Když nechcete poslouchat (číst) názory ostatních,tak Vám možná k hubnutí postačí agresivita.Pro mne,je každý názor ostatních uživatelů něčím zajímavý.Ale to neznamená,že se mi vždy hodí.

quentos

hubnoucí čaje (alespoň podle maminky, která je mnohokrát vyzkoušela) mají něco do sebe. Na hubnutí síce přímo nepomáhají, ale jsou prý tak odporné, že Vám seberou chuť delší dobu po nich cokoliv jíst :{))>

aramah

Redukce hmotnosti je dobrý a dalších x čajů, jde jen o chuť a vybrat ten co Vám bude vyhovovat.Kenyr­ts:sennu bych nedoporučovala pokud máte stolici v poho.

led

Trochu slušnosti nikdy neublíži, tým skôr že pýtate radu, nie výsledky lekárskeho výzkumu.

led

…„Vaše dedukce že podle Vás… není pro mne“
…„tak si vypijte ten čaj sama.“
to bola asi tie nedokončené vety.
V prípade takýchto vyhrážajúcich otázok sa divím, že vôbec niekto odpovedá

anonym

Led , ja ocekavam mnohem horsi dokonceni …
🙂 -iv-

led

Tak ďaleko som „nevidela“