mosoj

Co je defenestrace ?

Myslíte si, že by si ji tato paní zasloužila?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/266771-seniori-se-prizpusobi-narodili-se-za-valky-hajila-poslankyne-nizsi-rust-duchodu.html

Nejlepší odpověď
Damiana

Spíš, než dnes podněkud obstarožně expresivní Vyhození z okna (navíc asi legálně nerealizovatelné), navrhuji možné, rychlé a účinné Vyhoďme JI z kola ven. Pomáhám si lehce poupraveným názvem úžasného románu Kena Keseyho z prostředí ne nepodobném tomu, kde „intelektem a taktem“ překypující výrok vznikl.
Btw, to samé rozhořčilo též Illines (potažmo i odpovídající).
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-to-me-dostalo

Další odpovědi
Děda Louda

Defenestrace = vyoknění. Taková paní nestojí za tu námahu, určitě by měla tendenci se bránit. Ale nakonec taky tady kdysi nebyla, takže podle jejího vlastního náhledu bychom se snadno přizpůsobili, když tu zase nebude.

briketka10

za to co řekla samozřejmě, je napováženou co si myslí o důchodcích vždyť nemá žádnou úctu ke stáří ani k pacientům, když je sama lékařka co to z tý „h..y“ vypustila je hnus !!

arygnoc

defenestrácia

  • zhodenie z okna.

link: http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&book=d&vy­pis=1&dotaz=de­fenestracia

Anka1597

Každý, kdo je v poslanecké sněmovně by si ji zasloužil (můj názor)! 🙂

anonym

Vy všichni, co se tady rozčilujete. Kdo z vás četl celý projev?
Doplňuji:
http://www.psp­.cz/eknih/2010ps/s­tenprot/038schu­z/s038094.htm#r6

Kohut57

Nechci nikoho strašit, ale v občanských nepokojích ne nepodobných válečnému stavu se brzy ocitne celá Evropa. Pod hranicí chudoby bude stále více obyvatel a až dosáhne 30 procent dojde k násilným nepokojům. Mocní použijí armádu proti vlastním národům a nastane mela. Bylo by lepší tomuto předejít, ale kde vzít tak osvícené vládce. Podívejte se do Argentiny – jediná možná záchrana -znárodnění národního bohatství, bank a průmyslu. S poslankyní nesouhlasím v podání, jinak ale ví jak bude zle. Hůře než důchodci se má dnes už pětina pracujících , pracují tvrdě za minimální mzdu 8 000. Znám hodně lidí co by rádo ihned do důchodu .
Doplňuji:
Hansi, kde najdu celý projev ?