Avatar uživatele
Illines

Tak to me dostalo!

Z dnesni snemovny,Mudr­.Peckova-prohlasila – duchodci se podridi,nebot pamatuji valku a umi se podridit, naplnime jim dusi.To je sila,zvedlo mne to se slzami v ocich ze zidle.Cetli jste to.Cesi musi vstat!!
Doplňuji:
Pardon prizpusobi – napsala jsem to,tak jak to vidim ja ,duchodcum totiz nic jineho nezbude.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, Děda Louda, Jikra, Drap, Wang, Damiana, briketka10, veruska, anonym, Kohut57 před 4373 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Četl jsem to. Divím se, jak někdo takový může být vůbec zvolen. Zdvihnot se můžeme asi jenom z té židle. Ještě počád má tato garnitůra velkou podporu. Spousta mladých má vsugerováno, jak moc se máme dobře a jaké to bylo hrozné v minulém režimu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Ano, četla.
Bohužel důchodci obvykle nemají moc sil k tomu, aby ještě dělali povstání a těm, kteří v seniorském věku ještě nejsou je to zvysoka jedno – a hlavně, vypouštějí pak ze svých papulí takovéto trapárny, blbiny a hnus.
Jsou chvíle, kdy je vidět, jak je kdo vychovaný, tohle říci – to není o vzdělání ani o zkušenostech, ale o prachobyčejné slušnosti, citech a povaze toho kterého člověka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Není tam, že se podřídí, ale přizpůsobí (jinými slovy, že se dokáží uskromnit… asi jako tehdy za války).
!!! Jinak je to samozřejmě, tak jako tak, alarmující bezcitnost !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Zřejmě jí nedochází, že v důchodu už je i generace narozená po válce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ano, bohužel slyšela,je mi z toho hodně smutno.
Ale můj smutek nikomu nepomůže..
Pomoci všem ale jak?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

za 4 roky idem do dôchodku (predčasného, dúfam, že sa ho dožijem), a vojnu si nepamätám (keď pominiem rok 1968, to som videl jediný raz tanky v akcii).
takže: p. Pecková: „Nepochopím. Neviem sa podriadiť. A nechcem.“

Smutné je iba, že každého z nás to štve jednotlivo. A v tom nie je sila, zanadávať si doma v obývačke, každý sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Krásne zneužitie poslaneckej imunity, čo vyslovím na pôde parlamentu nemožno trestne stíhať.
Ako to, že ešte stále trpíte takéhoto „zástupcu ľudu“? – Hovorí vlastné názory alebo tlmočí hlas svojich voličov? Ak sa nemýlim, v poslaneckom sľube sa hovorí niečo o vlastnom svedomí – tento výrok je jej svedomím, má ho vôbec, alebo prehovorili len peniaze a arogancia?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Poslankyně to řekla hnusně, ale ne nepravdivě . Ta situace již nastala. Navíc narůstají skupiny pracujících , kteří se mají mnohem hůře než důchodci . 11 000 čistého nedosáhnou ani náhodou. Chce to jít po vzoru Islandu či Argentiny, a to rychle, než nastane onen případný válečný stav.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Drape, to je právě to, že nejsou voleny osobnosti, ale strany. Pak se tam dostane i kdejaká svoloč bezcitná.

před 4373 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek