FlAsh_7

Co fotit v přírodě?

Fotím stromy, lesy apod., ale říkám si, že to chce lepší motivy. Poradíte?

Odpovědi
jáára

Mladé samičky. V plavkách i bez.

Kepler

Co se ti nejvíc líbí. Stromy a lesy jsou fajn. Já zase fotím krásné hřiby. To všechno má jednu velkou výhodu: objekt se nehýbe a nikam ti neuteče.

da ny

Třeba ty houby, květiny, krajinu, mraky, duhu,, západy a východy slunce, stavení, plody stronů, jejich květy, vše co Vás zaujme a baví.

yuko

V prirode se toho najde, staci se divat. Brouky, mravence v trave, mechu, na strome, veverky na strome, skakajici z vetve na vetev, srnce, srnky, zajice. Houby, hriby. Muchomurky cervene jsou nadherne. Vyfot strom pres pavucinu i s pavoukem. Jednou jsem se v noci potkala s jezevcem, jen jsem ho nestacila vyfotit, utikal do lesa a ja jela zrovna na kole. Jasne, ze vychody a zapady slunce, oblohu, jezera, rybniky, reky, ryby v potoce atd. Hory, louky, kvetiny. A zase je co fotit – motyly, vcely atd. Zrovna vcera jsem vyfotila krasne zelenou kobylku doma na drevenem strope, nemusela jsem ani do prirody.

Edison

Světlo, chlapče. Světlo.

ahold

Jasně, že přírodu. 😁