Savier

Co dnes obědváte?

Já hotovku. Holandský řízek s kaší.

Nejlepší odpověď
Filip84

Já budu teprve snídat, jako! 🙄 Jsem včera budoval světlý zítřek. 🙈

Ale správně: Savier stává i o weekendu v 5 00 AM, protože „vlaštovky se před kasárny daly do křiku, v dálce píská ranní vlak už plný dělníků, rozhlasovou půlhodinkou probouzí se ves: jakoupak si zazpíváme dnes“? 😈😂

Další odpovědi
jirka F

Langoše.

GM

Dušenou vepřovou panenku na zelenině s rýží.

brillant

Cikánská hovězí pečeně, knedlík.

paul1

Fazulkovou polévku a výpečky s brambory (dnes a zítra nám vaří dcera, jinak nám vozí obědy z jídelny).

Drap

Srnčí s bramborovou kaší.

iceT

Trénuju na vánoce, takže bramborový salát a kuřecí řízky, pro sebe stehenní a pro chlapa prsní. Původně měla být br.kaše a řízek, ale rozhodla jsem se pro salát.

Rokio

Bagetu.

zjentek

Já si pustil pornáče. Hlad je stejně převlečená docela jiná emoce.

da ny

Obědvali jsme 😉
Na vývar jsem založila pozdě (táhnu minimálně 6h), tak bez polévky.
Opečený toustový chléb a guacamole. Kuřízek s bramborami.
Salát z pekingského zelí (cibule, zakysaná smetana, sůl, pepř).
21:15
Druhá večeře. Cpu se vařeným krůtím masem, vepřovým ovarem,
2 hořčice, chléb.

Tonda Káňa

Katův šleh v hospodě jsem si dal, za 150 Kč, to se dnes už nevidí 💪😂

Filip84

Tak, Savier, na oběd jsem měl: kuřecí Schnitzel s omáčkou, rejži, zelnej salát, 皮蛋, kuřecí polévku.

Spokojený? 😅

Savier

Mňam. Samé dobré věci.

Tonda Káňa

Dobytku, takovýhle věci žerou jen Němci…

Filip84

Jo, a nevím, nic se mi nechce. Asi si zajedu na nudle … 😅

Filip84

Jo, a nevím, nic se mi nechce. Asi si zajedu na nudle … 😅