Avatar uživatele
dust8

Co děláte se starým kalendářem z předchozího roku? Vyplatí se předchozí kalendáře schovávat, aby měl člověk přehled?

Přehled dle poznámek zapsaných do kalendáře. Nebo jen jako vzpomínka na roky minulé?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 1568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mám v něm různé poznámky, trvalé údaje přepíši do nového.

Kupuji stolní kalendář s recepty, takže znova je projdu, některé vystřihnu, uschovám a pak kalendář vyhodím.

Jinak kalendář kapesní už nepoužívám. Adresy mám uložené samostatně, pokud něco zařizuji, napíši na listek a po vyřízení lístek vyhodím,.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Kalendáře si schovávám a víckrát už jsem dohledal nějakou událost podle poznámek, které si tam píšu. Někdy je to třeba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Byl jsem rád, když jsem našel staré kalendáře, protože jsem si mohl na volné listy psát a byl do dobrý blok. Několikrát jsem si koupil kalendář, kde je na každé straně jeden den a byl jsem přesvědčen, že to všechno popíšu. No po třech dnech mne to přestalo bavit. Pak jsem si koupil menší kalendář, zápisy by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Takže to využívám na psaní cizích slovíček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nic tam nepíšu a podívám se na něj tak dvakrát do roka. V podstatě ho nepotřebuji. Na konci roku směle vyhodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nespoléhám se jen na techniku. Asi tak 5 let zpátky si schovávám kalendáře s poznámkami a vícekrát se mi to již osvědčilo, či pomohlo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

Samozřejmě schovávám. Když pak po letech potřebuju zjistit, ve který den jsem byl třeba na nějakém důležitém jednání, ze kterého není zápis, tak se to hodí. A kdyby mě náhodou někdo podezíral z nějakého ošklivého zločinu, tak se taky může hodit vědět, kde přesně jsem před 1036 dny v 9:37 hodin byl a že jsem od holiče odešel už o půl hodiny dřív a žádné poleno jsem nenesl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Používám už dávno elektronický kalendář (původně v různých elektronických diářích, dnes už samozřejmě v mobilním telefonu), takže klasický kalendář má pro mne už jen estetickou funkci a pořídím si ho jen proto abych měl na zdi každý měsíc jinou fotografii nějakého zajímavého místa, jinak do něj nepíšu už prakticky nic. Elektronický kalendář má přirozeně zálohu všech předešlých let v cloudu a pamatuje si klidně poznámky za celý váš život, nikdy je nemaže.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… klasický kalendář již několik let nepoužívám, k čemu, od začátku jsem i zvykl psát vše do mobilu a dneska při možnosti sdílení je to o mnoho jednodušší a praktičtější >>> a proto: šetřím naše lesy …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek