sesednizkola

Co dělat v Moskvě?

Ježíš určitě nebyl v Moskvě. Myslím, jako co dělat. Co dělají Moskvané, ne courat po památkách.

Nejlepší odpověď
ivzez

Totéž, co obyvatelé jiných měst: chodí do práce, dýchají, baví se, …

Další odpovědi
Kepler

Určitě bych navštívil Mausoleum. Myší olej nikde jinde na světě nekoupíš.

mosoj

Ježíš ty nevíš co dělat v Moskvě. To chceš říct, že tam není nic k vidění. Už jsi byl ve státním cirkuse. Žádný celťák , klimatizovaná budova a světová produkce. Už jsi viděl panoramatický obraz „Bitva u Borodina“. Nakonec poznat život v Moskvě z našeho pohledu také není k zahození. Dyť na Lenina nemusíš, ale Kreml je zajímavý. Metro je nejhezčí na světě.

marci1

Musíš vidět Lenina. Kdo ho neviděl, jako by nebyl.:-))

orestez

Zajít na místní blešák a koupit tam ohřívací spirálu. Pak se podívat na oblohu, jaké je počasí, zda nebude pršet. Potom zazvonit na pana Putina, jestli není doma, že se zveš na čaj. Odpoledne si zajdi na prohlídku místních oprav staveb a kostelů. Jestli už budou sundávat lešení. Až potkáš paní Allu Pugačeva, pozdravuj ji. A dej jí indulonu, jistě bude mít radost. Až povezeš ruská písmenka zpět do odpovědí, přilep je nebo zatíž, aby se zase neotočily, jako kdysi, když je vezli do Ruska. R?