JežíšKristus

Co dělat s nepřizpůsobivou menšinou?

Zavést povinné očkování?

Nejlepší odpověď
Cvrčák

Doporučuji studený obklad na čelo.

Další odpovědi
ten který je

Tak třeba po vzoru Rakouska zavést povinnou vakcinaci obyvatel s výstrahou vězení.Případné protestující rozehnat slzným plynem,nasadit vodní děla,gumové projektily a obušky,jak se už děje v civilizované Evropě.Vzpurné obyvatele seřadit na nádraží a odvést do vězení.V tres­tnicích aplikovat tečku,možná i tu poslední…
Příznivců takového postupu je mezi našimi občany mnoho.Heil Pfizer!

Viktorie II.

Zabanovat. Aleluja

aliendrone

Tzv. „nepřizpůsobiví“ a obecně všelijaké menšiny ve skutečnosti NEJSOU velkým problémem (při správněm vedení). Řešení by se našla RYCHLE a SNADNO, tedy… POKUD by byla VŮLE. ;) :)

Jako ZÁSADNÍ problém v tomto ohledu vnímám ETICKÉ vyřešení problému: „Co s DEBILNÍ většinou?“ ;) :D :D

led

K povinnému očkovaniu by sa museli zmeniť zákony (včetne ústavy).
Isto mnohí poznáte, že sa vás lekár opýtal na váš súhlas (často aj písomný) pre prípadný lekársky zásah.
Ak sa nemýlim aj české zdravotníctvo postupuje rovnako, ako slovenské a pred samotným očkovaním, aj opakovaným, každý raz podpisujete váš súhlas s očkovaním. Nie je to výmysel lekárov, ale v zmysle zákona.

orwell

To je mi tedy otázka. To myslíš, že by naše nepřízpůsbivá menšina měla být vyhubena vakcínou? No fuj! Na to, že jsi JežíšKristus, to bych od tebe nečekal.

plebs

V případě že chytne Covida a potřebuje léčbu na ARO neb JIP pouze jako samoplátce.

paul1

Je třeba nějak lidi přesvědčit, že v první řadě musí být disciplína. Jak říkal Švejk – bez ní by na Karlovém náměstí na každém stromu byl jeden (voják) bez disciplíny 😁 .

xiperio

Osvěta, výchova a když to nepomůže, tak domluvit tvrději

led

ten který je, až mi veľký Adolf zatancoval na mojom hrobe pri čítaní vašej odpovede. Vaše „Posledné riešenie“ som totiž zaregistrovala už viackrát a nebolo to myslené ako vtip.

JežíšKristus

Cvrčák: Pomohl, děkuji.

Ametyst

JK: rozmáhá se nám tu takový nešvar, nálepkovat zdravé lidi , přičemž je často nálepkují připodělaní očkovanci. Tak funguje jim vakcína nebo ne? Nebo jim hrozí smrt z vyděšení, protože potkali zdravého člověka, ale v televizi jim řekli, že je to vlastně nepřítel.