huxa

Co dělat/nedělat, abych zapůsobil na spolužačku a řekla si „ten je tak účastný, jaktože sem si s ním ještě nic nezačala“

Nejlepší odpověď
fcoop

Čeho se hodláš účastnit?

Další odpovědi
Babunka

Nějak ji zaujmout. Bohužel nevím, kolik ti je let. Pozvi ji na zmrzku nebo s něčím pomož. Nepředváděj se, ale buď přirozený. A dále už to musí přijít samo..

Pokud si však přeci jen chceš přečíst některé nápady, mrkni tady: www.svadeni.cz nebo třeba moje-laska.ic.cz třeba ti to pomůže 🙂

venkovan

Tebe to nějak bere moc. Kolik je ti, prosím, let. Na některé životní příběhy je potřeba najít trochu času a víc než se trápit neúspěchem to brát tak, že neúspěch je vlastně jen další stupínek k budoucímu úspěchu.
Takže co takhle být normální, chovat se kamarádsky apod. A pokud se ti nevrhne kolem krku, tak to přeci není konec světa.
Pamatuj, že na jedné kopretině louka nestojí.

ReHu

Neopakuj se pořád dokola. Pokud ti předchozí odpovědi nestačily, asi se ptáš špatně nebo na špatném místě.