zjentek

Co dělat, když náhle spatříme bytost ze svých snů?

Zahlédl jsem bytost ze svých celoživotních snů… jen se párkrát mihla v obraze, ani nevím, jak se jmenuje… co mohu dělat?
https://youtu­.be/q31tGyBJhRY?t=100
https://youtu­.be/q31tGyBJhRY?t=174

Celý život…

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je smutné, že zrovna když se shodneme na tom, že je dobrá (xichtík, zbytek není viídět, tudíž si rezervuji dodatečné výhrady) a že zrovna na Vánoce ses chytil do takové lapálie. Copak nevíš, že aliendrone je ALIENDRONE a jestli nechceš, aby se Emmička dozvěděla o tvém úletu, tak složíš na můj portorický účet u Banco Santander 1 000 000 USD, jinak SE TĚŠ! ;) :D :D

Kelt>>> Neboj, do padesáti let je tu a nejen že zvládne to co píšeš, ale nanosí i uhlí a vykope studnu, aniž by se zapotila. Škoda, že se toho nedožiju… ;) :)

Další odpovědi
Kelt

Bytost mých snů, žena, která by nemluvila, vařila, uklízela , nakupovala a byla by mi kdykoli k dispozici. Opravdu o také můžeme jenom snít.

Edison

Snad se raději probrat.

zjentek

2Kelt: chlap by si měl umět navařit, nakoupit a hlavně uklidit. Ženu po boku potřebuje proto, aby prostě byla, existovala. Pokud ta ani nemluví, je to bonus navíc a tudíž i skutečná romantika. (;

Dochy

Souhlasím s tím, že chlap má umět vše cos jmenoval. A spoustu věcí navíc. Teprv pak má všechny znalosti a zkušenosti nutné pro to aby mohl rozhodovat kdo to vše bude vykonávat.