Co dělají astrounati NASA, když jsou na Zemi a nejsou ve vesmíru?

Nejlepší odpověď
dudu

Právě máte možnost tuto otázku na čtyřiadvacítce položit skutečnému astronautu panu Feustelovi.

Další odpovědi
anonym

trénují nebo si užívají rodiny

tom004

Hlavně,jsou to vybraní,armádní piloti,a ti,jak známo,mají na amerických základnách,nebo letadlových lodích,práce dost.

eLx

Asi nemají tolik volného času jako běžní zaměstnanci, ale zřejmě nějaký osobní život mít budou. Takže si třeba zasportují (pokud toho nemají dost z práce), dají si jointa (pokud jim nedělají testy), pomilují přítelkyni (pokud je to zásadně nevyčerpává před následující misí) nebo prostě relaxují (tady snad žádné „pokud“ není)… :)