terry

Co dát vhodného za dárek k obnovení manželského slibu?

Myslím, že malý dárek je vhodný. Nepatřím k blízkému kruhu dobrých přátel, ale mám pozvání pro širší okruh přátel. Proto bych dala jen drobnost, ale nic moc mě nenapadá.
Ještě mách chvíli čas, bude to až v září 🙂.
Děkuju.

;;;;;;;;;;;;;­;;;;;;;;;;;;

No, jdem tam až koncem září, nepíšu, že hned na začátku, takže to není tak na honem.
Ví se, že pravděpodobně nebudou hodně mladí 😁, a že se mají rádi i po těch letech. A že nepatřím do blízkého okruhu, takže je důkladně také neznám.

A také jistě existují i neutrální dárky.
Jsem trochu manuálně zručná, tak třeba něco vytvořím.

Za vaše nápady děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Lahvinka kvalitního pití nikdy nic nezkazí…teda pokud to nejsou zapřisáhlí abstinenti.

Další odpovědi
Edison

Proboha… jak to máme vědět? Neznáme vás, neznáme je, nevíme vůbec nic.

Mimochodem… na kvalitní dárek, i když má být malý, to zase tolik času není.

ivzez

V tomto případě bych stejně jako Kepler
navrhla nějaké kvalitní pití.