bolak

Co byste udělali, kdybyste v 1 ráno slyšeli skrz okno křik z ulice: „pomooc, pomooc, zavolejte policii…“?

Pak ještě jednou to samé: „pomoooc… zavolejte policii…“ evidentně ženským hlasem, s romským přízvukem, následně vyjdete ven, rozhlížíte se, a tam nikdo.

Nejlepší odpověď
led

Najprv pozriem cez okno, až potom v prípade potreby výjdem von (s mobilom v ruke), prípadne pošlem manžela (ak je doma)
Povinnosť pomôcť v núdzi platí pre každého, pokiaľ tým nie je ohrozené jeho zdravie, alebo život.

Další odpovědi
Saiph

Popřemýšlel bych o lepších oknech.

jáára

Vyndal kameru?

ivzez

Zavolala bych policii,
ven bych nevyšla.

Dochy

Asi zavolat.
Na policii je to v každém případě. Buď někdo opravdu potřebuje pomoc, nebo ruší noční klid…

Lgee

Ven bych nešel, ta kráva nemá o půlnoci co dělat venku, pokud by to přestalo spal bych dál.

Rakira

Já bych ven nešla, jen bych si dala špunty do uší s pomyslem na prank údajné ženy.
Potom bych zalehla. :D