Rokio

Co byste očekávali od automobilu v ceně 200.000 Kč? Které by měl mít vlastnosti a co by vám měl nabídnout?

Představce si, že máte jednu pětinu milionu korun českých (200.000 Kč) a máte si za ně pořídit auto. Co byste očekávali od automobilu v této cenové relaci? Co by měl umět, jaké by měl mít vlastnosti a co by vám měl dát?

zdroj obrázku: pixabay.com – Free-Photos

Nejlepší odpověď
autacek

To si takhle otevřeš nabídku autobazaru (nové auto za ty peníze asi nepořídíš, zvolíš si filtr dle ceny, případně tebou požadované parametry, no a hned uvidíš. Asi budeš muset najít kompromis mezi stářím, tím co to má najeto, stavem, výbavou a tvými představami.

Další odpovědi
ivzez

Mně by asi stačilo, kdyby do něj nepršelo a kdyby
vypadal jako ten z obrázku. Ale nejsem řidič ani technik.
(–:

Mc Merkurion

… si neslyšel o Dacii ???

jirka F

Čekal bych od něho že bude mít minimáĺně označení pro-elitního auta s ručním vypínáním ((ABS)):)).A také bych musel mít dostatek peněz ke koupi a doklady potřebné k řízení vozidla které zatím nemám.

aliendrone

Především musím pochválit VYNIKAJÍCÍ vkus (značka), i když Éčkové modely mě moc neberou. V ceně ti ale na začátku zmizela jednička, která je ještě před dvojkou. ;) :D :D

Jak píše autacek – auto za 200 000Kč nekoupíš (myslím nové), leda nějaké zoufalství z Rumungre apod. Myslím. ;) :D :D