Co byste ještě tolerovali ?

Přítomnost -
opilého alkoholika,
zdrogovaného feťáka
silného kuřáka
mlaskajícího jedlíka
vulgárně se vyjadřovacího
popřípadě vámi určenou osobu!

Nejlepší odpověď
Alesh

Záleží na situaci. V hospodě mi opilý alkoholik nevadí, v autobuse by mi určitě vadil. Feťák mi vadí vždycky, snad jen když ho vidím v televizi, tak ne. Kuřák, ať si kouří, ale ne mně pod nos. Mlaskání jak kdy, někdy je to sranda, jindy nechutné. Sám mluvím jak dlaždič, takže mi vulgarity nevadí. Já myslím, že jsi vyjmenoval skoro všechny nepříjemné lidi. Přidal bych snad jen nějakého toho chytráka, co žvaní blbosti, že se to nedá poslouchat.

Další odpovědi
anonym

Já bych skousla toho mlaskajícího jedlíka,ale musela bych vidět ,že sousto,které si ,,vychutnává",je tím soustem posledním.Ještě bych mezi tuto společnost zařadila arogantního úředníka,namol ordinujícího lékaře a prezidenta s virózou.

Reezo

Uživatelé marihuany by mi nevadili, ale ti co užívají tvrdší drogy vidět nemusím. Jednou jsem v Praze na Můstku viděl holku cca 20–25 let ležela na zemi a ve stehnu zabodnutou stříkačku… Za 5 minut, když jsem se vracel, tak už u ní byli strážníci.

kuřáci mi nevadí, pokud mi to nejde pod nos

opilej alkoholik, pokud se nebude chovat jako primitiv, jsem schopen tolerovat. Ještě by mi nemusel dejchat pod nos.

U mlaskajícího jedlíka záleží jak moc bude mlaskat. Pokud bude jíst doslova jako prase, tak na něj upozorním. Pokud nezjedná nápravu, tak už bych to přestával tolerovat

Vulgární mluva mi nevadí, sám mám bohatý slovník, když jsem za volantem :D

Jinak co bych netoleroval, tak je smradlavej bezdomovec nebo prostě člověka, který silně zapáchá. V létě, když jedete MHD a nastoupí tam zpocený dělník, či bezdomovec tak bych nejraději vystrčil hlavu z okna.

pusinka50

Zažila jsem bohužel všechny tyto typy. Silného kuřáka, ač jsem kuřačka, bych nechtěla, už takhle hodně doma větrám, když se přidá silný kuřák, museli bychom mít celé dny okno dokořán, což jde jen v létě. Nejméně by mi asi vadil mlaskající jedlík, snad bych ho zpacifikovala natolik, aby si na mlaskání začal dávat aspoň trochu pozor.
Dále, vulgárně se vyjadřují skoro všichni chlapi, takže jde jen o únosnou míru, aby vulgarismů nebylo víc než normální řeči. Když si občas vulgárně zanadává (ne na mě), tak bych to snesla. Ale kdyby se vulgárně vyjadřoval vůči mé osobě, šel by.....