MonkeyKing

Co by vás přimělo volit druhého prezidentského kandidáta?

Je mi fuk koho volíte, zajímá mě, čím by vás daný kandidát nebo jeho kampaň přesvědčila.

Odpovědi
Kepler

Mně nikdo přesvědčovat ani odrazovat nemusí. Mám jasno od začátku. Ale kdybych jasno neměl, tak radši k volbám nepůjdu. Nesnáším, když se mi někdo pokouší vnutit nějakou propagandu. Kdo je první kandidát? Podle mně to vyjde nastejno, oba jsou ve finále a tam jsou šance rovnocenné.

zjentek

No tak „celosvětově“ zaběhnutý eekonomický systém už nezmění nikdo, tak je mi to putna, ten ekologický tím pádem taky ne, tam je přímá úměra k eekonomickému, takže příroda „jde do kytek“, tam mě také ničím neohromí, tak už na kampaň zbývá snad jen nějaký kopírování a mně by se líbilo kopírování konkrétně Švýcarska a vůbec nejvíce by mne kandidát ohromil transplantací mozku mozkem Švýcara.

aliendrone

Asi bych změnil názor při pohledu do té černočerné temnoty ústí nabité zbraně, to najednou člověk vidí věci ÚPLNĚ JINAK! Házel bych papírek a vůbec se nezdržoval prohlížením jaký… (Však ono o nic OPRAVDU důležitého nejde, že?) ;) :D :D

Ovšem aby to svedla nějaká kampaň…, pche! Takovou by nezmákli ani v Hollywoodu! :D :D :D

ivzez

Nikoliv co, nýbrž kdo:
Přesvědčil by mne jedině on sám
(ale moc času už na to nemá).

mzm

zjentek: ona si příroda poradí i bez lidí. Ostatně v minulosti přežila i horší katastrofy než jakou je lidstvo…

ivzez

První je přece ten „můj“ a druhý ten druhý.

Pro jiného je první ten „jeho“ a druhý ten druhý.

zjentek

Jo a aby to nevyznělo nějak nevlastenecky, ještě bych rád doplnil, že Okamurovi bych v zakládání Japonska v ČR bránil, to tedy určitě!