Avatar uživatele
MonkeyKing

Co by vás přimělo volit druhého prezidentského kandidáta?

Je mi fuk koho volíte, zajímá mě, čím by vás daný kandidát nebo jeho kampaň přesvědčila.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? klumprt před 2257 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Mně nikdo přesvědčovat ani odrazovat nemusí. Mám jasno od začátku. Ale kdybych jasno neměl, tak radši k volbám nepůjdu. Nesnáším, když se mi někdo pokouší vnutit nějakou propagandu. Kdo je první kandidát? Podle mně to vyjde nastejno, oba jsou ve finále a tam jsou šance rovnocenné.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

No tak „celosvětově“ zaběhnutý eekonomický systém už nezmění nikdo, tak je mi to putna, ten ekologický tím pádem taky ne, tam je přímá úměra k eekonomickému, takže příroda „jde do kytek“, tam mě také ničím neohromí, tak už na kampaň zbývá snad jen nějaký kopírování a mně by se líbilo kopírování konkrétně Švýcarska a vůbec nejvíce by mne kandidát ohromil transplantací mozku mozkem Švýcara.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Asi bych změnil názor při pohledu do té černočerné temnoty ústí nabité zbraně, to najednou člověk vidí věci ÚPLNĚ JINAK! Házel bych papírek a vůbec se nezdržoval prohlížením jaký… (Však ono o nic OPRAVDU důležitého nejde, že?) ;) :D :D

Ovšem aby to svedla nějaká kampaň…, pche! Takovou by nezmákli ani v Hollywoodu! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nikoliv co, nýbrž kdo:
Přesvědčil by mne jedině on sám
(ale moc času už na to nemá).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mzm

zjentek: ona si příroda poradí i bez lidí. Ostatně v minulosti přežila i horší katastrofy než jakou je lidstvo…

před 2256 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

První je přece ten „můj“ a druhý ten druhý.

Pro jiného je první ten „jeho“ a druhý ten druhý.

před 2257 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo a aby to nevyznělo nějak nevlastenecky, ještě bych rád doplnil, že Okamurovi bych v zakládání Japonska v ČR bránil, to tedy určitě!

před 2257 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek