bolak

Od kdy nosí Harrison Ford náušnici? 🙂 a co ho k tomu přimělo?

Kdo by to byl do Indyho řek, že…

Nejlepší odpověď
annas

Jakmile si lidé začali všímat Fordovy náušnice, spekulovali o důvodech.

Společný předpoklad – . „krize středního věku“ Jiní spojovali s herečkou Calista Flockhart (známou jako Ally McBeal), kterou si později vzal.

Ve skutečnosti je to jinak. Zaujalo ho, když svou bývalou ženu doprovázel na předávání Oscarů a viděl naušnici u scénaristy jménem Melissa Mathison (ET The Extra-Terrestrial).

Náaušnici začal nosit ve svých 55 letech, později ji vyměnil za malou „hoop“ naušnici. Nečekal, že bude tolik kritizovaný.

O propíchnutí uší se rozhodl v r. 1997, když byl na obědě se svými „hip“ přáteli a ti ho přesvědčili, že mají stejné telefony, hodinky, ale jemu chybí naušnice. Hned šel se svou manželkou do salonu a nechal si propíchnout ucho. Bylo to i v souvsilsti s natáčením filmu Air Force One.

Při rozhovoru v TV při 70. narozeninách připustil, že je to jakásí „obrana“ proti stárnutí. Je to jeho věc, neřeší, co si myslí jiní.

Jeden ze zdrojů
http://earpier­cing.biz/harri­son-ford-earring/

Mellisa Mathison
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Melissa_Mat­hison

Další odpovědi
yuko

Nosi ji uz vice nez 10 let…

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/koktej­l/81109-indiana-jones-je-stale-zamilovany.html

Stingo

Někde jsem četla, že už na střední si nechal na záchodě píchat od spolužáka ucho a skončilo to tak, že upadnul na záchodovou mísu a od té doby má na bradě tu jizvu.