Avatar uživatele
Psychotic

Co by vás přimělo opustit svou zemi?

Jaký nový zákon, jaká událost, jaké nálady v obyvatelstvu by vám daly dostatečnou iniciativu emigrovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2, Ganymede před 3198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nic, jsem vlastenec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Velice ošemetné otázka, jen co je pravda.Měl bych dva důvody. Emigroval bych, kdyby mi přikázali pozvednout zbraň proti svému a druhý důvod by byl, kdyby muslimové ovládli Evropu a já nemohl jíst své oblíbené vepřové!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Minas

Celkově kvalita žití tu je na nízké úrovni, já jako podnikatel brzo skapu, pokud bude EET a půjdu do Německa asi. Nadměrné DPH, které jse zbytečné a dá se vyřešit mnohem lepší cestou. Přímat imigranty považuju za úplnou idioci naší vlády. Je tu dost nekvalifikovaných lidí a pak se vláda diví že tu je 500 tisíc nezaměstnaných, špatné služby. Cikán/muslimák na každém kroku. Lichvář, kam se jen podívám. Člověk se ani nemůže pořádně nažrat v restauraci, po zavedení EET. Jestli tu zchválej nějakou dohod jako je SOPA atd, odejdu z politiky a na dobro budu sem do Čech jezdit jen za přáteli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

neviem, či máte na mysli nejaké negatívne stavy v štáte, alebo osobné pomery.

určite by ma vyhnala vojna (akákoľvek), hladomor, epidémia (ako ebola), …

ja sám som odišiel za srdiečkom, takže žiadna s týchto pohrôm sa neudiala.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ganymede

Komunism
us

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

chudoba, válka, genocida…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

Já bych utekl nejradši hned. Proč? EU je nedostatečně flexibilní, zkostnatělá a pomalá. Než začne něco opravdu řešit, tak je pozdě (Řecko, uprchlíci). A hlavně si hraje na něco, na co nemá. Světovou demokracii, zachránce utlačovaných a nepracujících, a­pod…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Minas

*schválej

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek