Lgee

Co by se stalo v případě, že by stát neměl žádné zákony na ochranu autorských práv?

Pokud by nějaký stát neměl žádné zákony na ochranu autorských práv, mohlo by se stát, že by lidé na internetu vydělavali na obsahu, který není jejich, a televize by mohly vysílat bez licencí na dané pořady, aniž by dostaly pokutu?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst otázky v archivu na toto téma.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-se-v-takovem-pripade-stalo-2

Není žalobce, není soudce. Pokud si nikdo z autorů nestěžuje, nic se neděje. .

I zda mnoho uživatelů přebírá otázky či odpovědi z netu bez vloženého odkazu U některého zdroje je uvedené, že je možné přebírat jen se souhlasem autora.

Zasáhnout by měl admin.

Policie ČR řeší hodně případů za porušení autorského zákona. Jee třeba posuzovat individuálně.

Co by se stalo?: Originální autorská díla by někdo vydával za své. Mohl by je třeba prodat a vydělat.

Na netu je hodně informaci, jak dodržování autorských práv by mělo fungovat, ale jak funguje. Týká se to často fotografií, videí atd.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.