England1522

Co by se stalo že by Adolf Hitler vyhrál válku…

Nejlepší odpověď
anonym

především by lidí bylo velmi málo,většina by byla povračděna,a takovou diktatůru si ani nechci,neumím představit co by zřejmě nastala

Další odpovědi
M.

S námi by udělal to, co udělal se Židy.
Jinak pokud se jedná o celou Evropu, ta by mluvila i psala německy a postupně by Hitler zasahoval dál a dál, hádám, že by bral s radostí i Asii.

Ar

Jaké by to bylo? Stačí znát co představoval Generalplan Ost. To hovoří jasně jak by dopadlo obyvatelstvo.
Každý kdo si myslí, že by to tak špatné nebylo, je buď „nácek“ nebo slušně řečeno neznalej. Lidově řečeno trouba.
Pro neznalé http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ge­neralplan_Ost

HakitoCZ

Asi bychom mluvili v celé evropě německy.
Kdo by chtěl vládnout světu, který je v troskách? Myslím, že by to zas taková prohra nebyla. Adolf a jeho nástupci by nejspíš neustále útočili na Rusko, Čínu a Koreu. Takhle neustále útočí Spojené státy na veškeré arabské státy. Takže to zas tak rozdílné není.
Nejspíš bychom měli i mnohem přísnější zákony, které by se opravdu dodržovaly, protože by byly tvrdě postihovány – tresty smrti, horší podmínky ve věznicích apod.
„Dějiny píšou vítězové“ Tady se zavedlo, že fašismus je špatný a komunismus je ten správný, protože Svaz prostě vyhrál a obsadil nás. Kdyby vyhrálo Německo, byl by špatný právě komunismus. Ve válce se obě strany chovaly, mírně řečeno, nehezky.
Můj názor je, že by to tak špatné nebylo, ale kdo ví..

bolak

Wir würden Deutsch sprechen.
Doplňuji:
Zkus se mrknout na tadyty dva filmy, možná ti to zodpoví některé tvé otázky…

http://www.uloz­.to/xWrxeBM/co-by-kdyby-hitler-vyhral-valku-avi (dokument)
http://www.csfd­.cz/film/13177-otcina/

Drap

To se nedá snadno odhadnout, zřejmě by jsme ale jako národ už neexistovali.

pusinka50

no byli bychom na tom skoro podobně jako jsme teď – taky nemáme už pomalu co do huby, třeme bídu s nouzí, jsme v práci podhodnocováni a málo placeni ač dřeme do úpadku, chybí nám peníze na zábavu, dovolené, Vánoce, a naše „vyšší politická garnitura“ si s námi dělá co chce, upravuje zákony jak se jí zlíbí, má nás za blbce a za inteligenčně nižší vrstvu, porodnost je omezená a snižuje se z důvodu nedostatku financí a ještě navíc tu máme desítky tisíc Čangajšků neplatících daně a prodávajících nám metylalkohol, což by se za německé diktatury stát nemohlo – takže jsme na tom teď vlastně hůř, než bychom bývali byli, kdyby Hitler vyhrál.

Natty*

Nebyli by tu Židé, Romové, rovnoprávnost v náboženství, politice, životních vrstvách. Dále, mluvili bychom tu jen a jen německy a byli bychom tak omezeni, že by se konaly samé atentáty, nevole a protesty, u kterých by zemřelo na miliony lidí…

kobranek

Byli bychom Němci a možná bysme ani nežily.

anonym

netroufnu si odhadnout, protože hitler je součástí mnoho konspiračních teorií…