XMasterX

Co by se muselo stát, aby už byla konečně jednotná světová vláda?

Snad se toho dožiju. Samé války.

Nejlepší odpověď
da ny

Utopie, ze zřejmých důvodů.
Část lidstva by musela „vyhynout, být vyhubena.“ Toho se, ale Vyještě nedočkáte.
Ta snaha je zde stovky let.
Vždy se najde země, společenství, kterému nelze vymýt mozek a 100% ovládnout/zma­nipulovat..

Další odpovědi
Alesh

Jsi upad, ne? Tohle si snad nikdo, kdo umí napočítat do pěti, nemůže myslet, to co tady prezentuješ. Světovláda… bože dobrej, jen to ne!!!

Drap

Toho se tedy nedožiješ!

ten který je

Snad se toho nedožiju.

Roman71

„Za dnů těch králů zřídí nebeský Bůh království, které nebude nikdy zničeno. A toto království nebude předáno žádnému jinému lidu. Rozdrtí a ukončí všechna tato království a samo bude trvat navždy.“ (Daniel 2.kapitola 44.verš)

„Náš Otče v nebesích, ať je posvěceno tvé jméno. Ať přijde tvé království. Ať se děje tvá vůle, jako v nebi, tak i na zemi..“ (Matoušovo evangelium 6.kapitola 9–10.verš)

..dožijete, přijde brzy.

da ny

Vy mezi vyvolené rozhodně nepatříte. Nechápu, na co se tak „třesete“.
Pokud chcete být něčí loutkou, budete se muset znovu narodit a možná i vícekrát