S4cey

Co by musela KLDR udělat aby měla ještě horší sankce, a co by obsahovaly?

Pokud by např. KLDR popravila diplomata za protirežimní zločin, jak smrtelné by pro KLDR takové sankce byly?

Odpovědi
Kelt

Třeba mi ukrást peřinu, abych se nemohl v noci zakrýt a sníst mi svačinu. V tom případě bych do KLDR nejel. A to by je úplně odrovnalo. Takové nálety nebo bombardování, zákaz dovozu potravin je proti tomu slabý čajíček.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.