Natt

Co by mi mohlo být?

Bolí mě v pravém podbřišku. Ale zánět slepého střeva to asi nebude, protože nemám teplotu ani nezvracím. Začalo to včera večer a v noci jsem myslela, že už to nevydržím. Dneska ráno už je to o trochu lepší, ale pořád to bolí a začínají mě z toho bolet záda. Minulý týden jsem asi přechodila zánět močového měchýře. Co myslíte, že by to mohlo být? Na pohotovost se mi nechce, protože tam by mi neudělali ani odběry ani nevzali moč. Zkušenosti známé.

Nejlepší odpověď
Nikkol

Bála bych se aby to nebyly ty močové cesty nebo ledviny. Moč vám na pohotovosti vyšetří. Přecházet úmyslně cokoliv je blbost. vždycky se to vrátí. A taky by to mohly být vaječníky.

Další odpovědi
hanulka11

Zánět močového měchýře bys nepřechodila, to neměj strach -ten jen tak neodezní . Chce to lékaře -nějaká samoléčba není na místě a ke slepáku nemusíš mít teplotu – nezahrávej si.