hapiky

Co by bylo pro pozemšťany lepší, kdybychom náhodou objevili mimoně, nebo kdyby oni objevili nás?

Mimoň = mimoň

Samozřejmě záleží na tom, jestli by byli bojovní nebo mírumilovní, ale řekněme přibližně stejní jako My, jen o něco vyspělejší, nebo zaostalejší.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak to je těžká otázka, ryze spekulativní. Kdyby emzáci byli přibližně stejní jako my, pořád by by byly ve hře obě složky nátury. Buď se budeme navzájem zabíjet, nebo si vyměňovat vědomosti, zboží atd. Nebo budou naše a jejich podstaty tak neslučitelné, že si prostě nebudeme rozumět. Aliendrone už zná odpověď, jen to ten výmysl nechce říct. Bacha na něj!

Další odpovědi
annas

Něco podobného zajímalo i jiné uživatele,. jak se dovíte v archivu.

Nespekuluji, co by bylo, kdyby …

Pokud by měli mimozemšťané stejné charaktery, jako mají někteří lidé , a spojili se s nimi,… děsivá, i když zbytečná představa či myšlenka, která může vyvolat strach.

Jinak to nikdo neví …

marci1

Možná by bylo lepší, pokud bychom objevili my je, ale protože nás sledují a vidí jak si naši planetu ničíme, jak nedokážeme tolerovat jeden druhého, tak raději se snaží o to, abychom je prozatím ještě neobjevili. Doufají, že dostaneme rozum a budeme jako oni. Rozumní, milující, tolerantní. Teprve potom se s námi spojí a bude mimořádné spojení Mim-Zem. A jak bude takový mimzemák vypadat? To bude překvapení. 🙂

Rokio

Pokud by existovali mimozemšťané a věděli by o nás, tak my bychom tu už nebyli.

led

Pozrite si dejiny a vývoj vzájomné vzťahy rôznych civilizácii. Niekde došlo k zániku jednej z civilizácií a niekde k vzájomnej spolupráci na základe rovnosti

dodatok: počkajte si na odpoveď mimozemšťana aliendrona…

hapiky

Rokio: A co řekneš na to, že už tu dávno jsou?

Rokio

hapiky: Pak je ještě možnost, že sice existují a ví o nás, ale jsou hrozně daleko, tak nemůžou dát o sobě vědět.

Kepler

marci, že ty jsi četla sovětské autory sci-fi? To by pak co do vzhledu nebylo žádné překvapení, vypadaly by asi takto:
https://pixaba­y.com/cs/photos/hv%C4%9B­zdice-sea-star-barevn%C3%A9-su%C5%A1en%C3%A9-1696082/
Už dávno vylezly na vrcholy věží v Rusku, jsou rudější a dodnes dokonce i svítí! Už jsou tadýýýý, ale na nědogoňat!

Kepler

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Spassk%C3%A1_v%C­4%9B%C5%BE