hard work

Co bude s Putinem?

Tak by mě zajímalo, jak dlouho se tam udrží. Válka se nevyvíjí z pohledu Ruska ideálně, Putin má asi silnou pozici, ale všechno má svojí mez a je otázka, co všechno Rusko unese a zda nebude brzy nějaký puč, popřípadě jestli mu někdo násilím zabrání odpálit jadernou bombu, čehož je asi schopný, ale snad každý rozumný člověk včetně jeho nejbližších spolupracovníků by byly proti.

Nejlepší odpověď
Filip84

Já bych řekl, že jsi si spletl web, tohle jsou odpovedi.cz, nikoli vestirna.cz. 🙂

Tohle, opravdu, nikdo nemůže vědět. Může to být zítra, ale také to nemusí být nikdy. Moc relevantních faktů nemáme, leda tak propagandu z jedné, či druhé strany, a za vlasy přitažené fantasmagorie (z nichž některým se dnes, s oblibou, říká konspirační theorie).

To se pak, s nějakou relevancí, prognosuje opravdu těžko.

Další odpovědi
zjentek

Strašně je mně líto, že na světě je stále dost lidí kteří si vážně myslí, že tuhle válku chce Putin. Inu, ony i ty sobotní výsledky voleb tomu celkem odpovídají.

Pepa25

Jsou různé varianty, ale nejpravděpodobnější je: nic. Pojede dál. Saddám Husajn také drtivě prohrál první Válku v Zálivu (1990/91) a stejně se udržel u moci dalších 13 let …

paul1

Jeho hrozby použitím jaderných zbraní mají jeden problém – kde vlastně je chce použít? Na bojištích určitě ne, tam by ohrozil i vlastní vojska. Tak jedině nějaké vzdálené město a tam likvidovat civilní obyvatelstvo?

mosoj

Spíš by jsi se měl zeptat „Co bude s námi“?)!

led

Nehovorte hop, kým neskočíte, Nevkladajte do hrobu živého.
Platí to hlavne v politike a vojenstve.

plebs

Podle zprávy tajné služby SIS je tam již dvojník.

Pepa25

zjentek: samozřejmě, že tuto speciální vojenskou operaci chce Putin. A ano, sobotní výsledky voleb potrzují, že si to uvědomuje drtivá většina lidí.

mosoj

Jeden člověk nerozhoduje v žádném státě. Volby vyhrálo ANO takže dobře, ne ?