Avatar uživatele
Shady

Co bude po kapitalismu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? lota, petra15 před 3658 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

feudalismus

Jdi do háje s anketou. Kde bereš tu jistotu že vystihuješ vše.
Anketa vyjadřuje pouze tvoje přesvědčení. Kde máš tu tolik opěvovanou demokracii ?

Bude otrokářský řád vyššího stupně. Vláda elit a otroci. Máš co dělat aby jsi se do těch elit dostal. Mně je to již jedno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

feudalismus

Plne souhlasím s mosojem…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

projekt Venus

Projekt Venus. To by se mi líbilo. 🙂
http://letecka­posta.cz/634245549

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

komunismus

Doplňuji:
… a ráj na Zemi

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

feudalismus

Věčná otázka: Co bude po nás…
Z dnešní kapitalizující společnosti, typu : ber, kde sa dá, kde se nadá legalizuj loupež, hrdě míříme do společnosti, jež nazvala bych, Džingisův feudalizmus kozmické technológie…
Feudalizmus jako krátkodobá přestávka při přechodě do otrokářského zřízení.
Nevolníky ze svobodníků již nám kapitál a banky udělali dost, z dluhů nejsou schopni vylézt a když začnou prodávat sve ruce za jídlo a ubytování, budou z nich otroci. Kolo dějín se točí a točí, jednou jsme nahoru, jednou zas dolu… pak opět přijde boj o svobodu a právo na život..
Zajímavý je pohled autorů scifi, když odmyslíme katastrofiky, předkládají nám vizi šřastné beztřídní společnosti. Moment, nebyl to taky cíl prvních komunistů?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

feudalismus

Souhlasím s mosojem. Již několik let říkám, že brzy nastane otrokářský řád. Bohatí budou bohatšími a chudí ještě víc chudšími. Nic jiného, ani lepšího, z tohoto srabu vzejít nemůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

feudalismus

Doplňuji:
musel jsem něco vyplnit,bych odpověděl,ale už ted je další doba temna a ta bude ještě dlouho!!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

nukleární zima

Bojím se, že anketa nazahrnuje všechny možnosti, chybí ještě jaro, léto a podzim…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

mosoj
a kolik bys jeste potrebobal? (tedy to „mne uz je to jedno“)
pasovala by ti nesmrtelnost?

před 3658 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Rozumím.
Tak jak mně obírají, tak bych potřeboval dvě nesmrtelnosti.

před 3658 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

tvoje slova : „jó, prerozdelovat se ti zachtelo…“, tak jak tomu mám ted rozumet?

před 3658 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

To je jedno. Jsi mladá a možná že si na mně někdy v tomto smyslu vzpomeneš.
Nic takového jsem nenapsal i když se to stejně dělá a bude dělat. Od toho je státní zpráva. Třeba zdravotní pojišťovny, úřad práce a vůbec sociálka.

před 3658 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek