Shady

Co bude po kapitalismu?

Nejlepší odpověď
mosoj

feudalismus

Jdi do háje s anketou. Kde bereš tu jistotu že vystihuješ vše.
Anketa vyjadřuje pouze tvoje přesvědčení. Kde máš tu tolik opěvovanou demokracii ?

Bude otrokářský řád vyššího stupně. Vláda elit a otroci. Máš co dělat aby jsi se do těch elit dostal. Mně je to již jedno.

Další odpovědi
petra15

feudalismus

Plne souhlasím s mosojem…

marci1

projekt Venus

Projekt Venus. To by se mi líbilo. 🙂
http://letecka­posta.cz/634245549

anonym

komunismus

Doplňuji:
… a ráj na Zemi

led

feudalismus

Věčná otázka: Co bude po nás…
Z dnešní kapitalizující společnosti, typu : ber, kde sa dá, kde se nadá legalizuj loupež, hrdě míříme do společnosti, jež nazvala bych, Džingisův feudalizmus kozmické technológie…
Feudalizmus jako krátkodobá přestávka při přechodě do otrokářského zřízení.
Nevolníky ze svobodníků již nám kapitál a banky udělali dost, z dluhů nejsou schopni vylézt a když začnou prodávat sve ruce za jídlo a ubytování, budou z nich otroci. Kolo dějín se točí a točí, jednou jsme nahoru, jednou zas dolu… pak opět přijde boj o svobodu a právo na život..
Zajímavý je pohled autorů scifi, když odmyslíme katastrofiky, předkládají nám vizi šřastné beztřídní společnosti. Moment, nebyl to taky cíl prvních komunistů?

pusinka50

feudalismus

Souhlasím s mosojem. Již několik let říkám, že brzy nastane otrokářský řád. Bohatí budou bohatšími a chudí ještě víc chudšími. Nic jiného, ani lepšího, z tohoto srabu vzejít nemůže.

anonym

feudalismus

Doplňuji:
musel jsem něco vyplnit,bych odpověděl,ale už ted je další doba temna a ta bude ještě dlouho!!!

lota

nukleární zima

Bojím se, že anketa nazahrnuje všechny možnosti, chybí ještě jaro, léto a podzim…:-)

petra15

mosoj
a kolik bys jeste potrebobal? (tedy to „mne uz je to jedno“)
pasovala by ti nesmrtelnost?

mosoj

Rozumím.
Tak jak mně obírají, tak bych potřeboval dvě nesmrtelnosti.

petra15

tvoje slova : „jó, prerozdelovat se ti zachtelo…“, tak jak tomu mám ted rozumet?

mosoj

To je jedno. Jsi mladá a možná že si na mně někdy v tomto smyslu vzpomeneš.
Nic takového jsem nenapsal i když se to stejně dělá a bude dělat. Od toho je státní zpráva. Třeba zdravotní pojišťovny, úřad práce a vůbec sociálka.