hipster

Proc jsou dnesni lide ,,ovce,, ? Muze za to pravicovy kapitalismus ?

Ja nechapu jak nekdo muze jit s davem. Ja jsem velice alternativni a jsem pysni na to, ze si ziju vlastnim zivotem.

A co vy ? Take odsuzujete mainstream a kapitalismus ?

Nejlepší odpověď
Funna

ne každý jde s davem (třeba já chodím zásadně proti davu .-), ale někomu vyhovuje nevyčuchovat a být nenápadný…a žádná politika na to nemá vliv…je to prostě jen v povaze každého jedince, jak moc je ovlivnitelný a „samostatný“

ale pokud za svou alternativnost považuješ to, že na dotaz (poškrábaný display) odpovíš naprostou krávovinu a ta chudina ti ještě věří…tak to sice není jít se stádem, ale být za vola…

Další odpovědi
anonym

Většina lidí je, vždy byla a velmi pravděpodobně vždy bude ´průměrných´ a někteří opravdu trpí ´stádním komplexem´.
No a? – já su já a já si dělám – vrámci nějakých ´mantinelů´, co chci.
😉
Ale že bych na to byl „pyšnÝ“?? – ne, prostě nemám potřebu se chovat jako jiní, stejnětak ale nemám potřebu se od nich odlišovat. Je mi (až na výjimky) lhostejné, jak se kdo chová a proč – pokud tím neomezuje a nebo se nepokouší řídit, mne.
😉
Takže netuším, proč bych měl odsuzovat „mainstream a kapitalismus“ – mám zajímavější myšlenky a potřeby…
😁
___
Mám takový dojem, že v tvém pojetí jde jen o nějaké ´pubertální´ rebelantství a ke ´stádnímu reflexu´ neochvějně směřuješ – jinak bys oporu pro svůj názor nehledal v názorech okolí, ale v sobě, ve svém myšlení a své osobnosti.
😛

www

Nikoliv.
Ovcemi byli někteří lidé i před ‚revolucí‘ a jsou někteří i dnes. Je to pouze každého volba a ne každý se s takovou pozicí smíří.
Zkušenost

ten který je

V jaké zemi je ten pravicový kapitalismus,snad ne v ČR?DDD

Agneta

My jen odsuzujeme hipstra – převlečeného vanasiho, který trolluje…a je to škoda, neboť jinak není hloupý :DDD

Pepa25

Velmi vtipné je, že lidé, co adorují pravicový kapitalismus, hodně zdůrazňují svobodu a naopak levicové socany považují za ovce, které chtějí peníze od státu a splynout s davem … 😉

RyuzakiKate

Don't feed the troll :)

Nevíteto?

Protože mu „současně“ dav vyhovuje? Více lidem se úplně normálně může líbit to samé. 🙂

lota

Myslím, že je to asi lidská přirozenost – touha někam zapadat, někomu se podobat, čekat podporu a ocenění ostatních. Asi bych to nespojovala s kapitalismem – co taková Čína? tam jsou lidi ovce taky, snad ještě víc.