dust8

Co brání mimozemšťanům obsadit či zotročit planetu Zemi?

Odpovědi
Lgee

Mezivesmirna smlouva o neutoceni.

dudu

Obrovské vzdálenosti a vesmírná prázdnota.

Kepler

Zdá se, že žádní neexistují, aspoň ne takoví, kteří by byli schopni překonat ty vesmírné vzdálenosti. Kdyby takoví byli, už bychom o nich věděli. Báchorky o UFO jsou kraviny.

led

to je Veľká Otázka pre mimozemšťana aliendrona. Predpokladám, že už nemusia obsadzovať Zem spôsobom hodným Vojny svetov (H.G.Wels). Mimozemšťania sú medzi nami, sú priamo v nás, v našom myslení.
Malá ukážka z nemenovanej krajiny východne od rieky Morava: navrhované vyplatenie 13.dôchodku za rok 2022 už v máji 2022 skrýva v sebe tajomstvo moci. Jednoducho, dôchodci dostanete peniaze už teraz a keď príde skutočné zdražovanie, držte huby a mlčte, svoje ste už dostali. Nevyjadrujte svoje hoaxové myšlienky ani medzi sebou, ani v médiách, ani na internete, Veľké ucho vás sleduje v zmysle nedávno prijatého zákona. Takto skryto už teraz vládnu mimozemšťania, chlebom a zbraňou.