Avatar uživatele
michala432

Člověk, který mě za den urazí desetkrát, je pro mě důležitý, nebo ne?

Člověk který mě za den poslouchá a uražený pětkrát až desetkrát za den je pro mě vůbec takový člověk důležitý?

Zajímavá 0 před 23 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Kdo by asi tak tebe chtěl poslouchat, tebe, která nikoho nesnáší. A jestli také mluvíš jako píšeš, tak není o co stát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

To záleží na kontextu a vztahu, který máš s tímto člověkem. Pokud je to někdo, koho potřebuješ ve svém životě kvůli práci nebo rodinným vztahům, může být důležitý i přes jeho negativní chování. Na druhou stranu, pokud jde o přítele nebo partnera, pak bys měl zvážit, zda je tento vztah zdravý a zda si zasloužíš být takto ošetřován.

Ale obecně platí, že nikdo by neměl být předmětem opakovaných urážek. Pokud se někdo takto chová, je důležité se o tom s ním otevřeně bavit nebo hledat pomoc u důvěryhodné osoby. Nikdy by ses neměl cítit trapně nebo stydět se za to, jak se k tobě někdo chová.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Určitě to nebude dobrý člověk, pokud je pravda, co píšeš.

Setkávej se s lidmi, kteří jsou na tebe hodní a nedělají ti naschvály. Kromě toho je plus, jestliže i něco umí. Měj kolem sebe přátele a ne ty, co vytváří sváry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Jistěže: jestliže se tě něco dotýká, pak je to zrcadlením v nevědomí a ten člověk má pravdu!

Najdi si, jak se psychologicky profiluje a udělej si vlastní psychologický profil. Jsi nesnesitelná osoba! 🙄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

  1. Uríží Tebe, nebo je uražený?
  2. Zjevně je pro Tebe důležití, jinak by ses neptala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Nelze posoudit. Musela bys popsat, za co te urazi a jak je mozne, ze se s nim i presto 10× setkas.
Nedavas mu treba nejaky podnet? Nedelas mu naschvaly?
Zajimave je, ze jinym lidem se to nedeje, vzdycky jenom tobe? Premyslej proc?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

To jste toho „chudáka“, musela pěkně vytáčet 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek