argi

Citroen xsara picaso 2.0 HDI

Jak odstraním servisní klíč ůdržby na palubce?

Nejlepší odpověď
Vaclav-p

Zastrčte klíček otočte na prví polohu opet vypnete podrzte tlacitko na nulovani denniho km asi po 5ti vterinach porad drzte a otocte klicek do polohy na kontrolky, naskoci misto km service pustte nulovani a kratce stisknete, vypnete zapalovani a je vynulovano :)

Další odpovědi
Miroslavst

Tkz. napíchnout na počítač a vymazat. v autorizovaném servisu. U některých aut to jde ještě tak, že se odpojí baterie, ale pozor aby nemělo rádio kód.