hapiky

Cítíte se skvěle ve svém těle?

Nechápu, jak se někdo může cítit špatně!

Nejlepší odpověď
Kepler

Až budeš v seniorském věku, tak ti to docvakne. Já, když ráno vstanu a nic mě nebolí, hned mám podezření, že jsem po smrti.

Další odpovědi
aliendrone

Kdeže „loňské sněhy jsou“! Potlesk Keplerovi!! ;) :D

annas

Z pohledu filozofie existuje zákon jednoty a boje protikladlů, které tvoří celek.

Tak je to i s naším tělem – tvoří jej stránka psychická, ale i schránka tělesná.

Takže se dá rozlišovat mezi „fýzis“, tedy tělem, které souvisí s věkem, i když jde jen o číslo, to není možné změnit. Matrika je matrika.

Myslím si, že toto číslo je jiné než „psyché“, tedy duše ve smyslu psychickém. Totiž je někdy je paměť nevypočítatelná.

více v otázce
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vy-starsi-uzivatele-jak-mladou-dusi-mate

Zda se cítím skvěle? Úměrně věku, protože relativně zdravé tělo je i produktem zdravého ducha, i když oba někdy zradí.

Rokio

Cítím se celkem dobře ve svém těle, protože jsem mladý. Pokud bych ale shodil několik kilogramů, cítíl bych se ještě lépe.

led

Pokud svůj pohled zaměříš pro kontrolu synchronizace těla a mysli umocněné věkem a to celé odmocnené poměrem hodin naplněných aktivním životem ke počtu hodin strávených spánkem, zjistíš, že lepší je nenamáhat se výpočtem, ale žít životem úměrným svých sil a zdraví.
Zatím děkuji cítím se skvěle, protože má mysl se nezabývá pohledem na své tělo.
Já, když ráno vstanu, vítám Slunce a když večer lehnu, loučím se s Lunou bledou. Na sebelitování jednoduše nemám čas.

dubraro

Zas tak moc ne.
Počkej pár desítek let…

ivzez

Momentálně ne, ale snad se to brzy zlepší.

jirka F

Když na hodinu zrelaxuji a úplně se odprostím od reality.Tak se citím ve svém těle skvěle asi tak na 15 minut než relaxace pomine.Poté se cítím dobře ale ne nejlépe.

Roman71

Táhne mi na padesátku a cítím se skvěle 🙂

Mám pocit, že špatně se může cítit jen ten, kdo je se svým tělem věčně nespokojený. Takových lidí je mi upřímně líto ☹

aliendrone

Roman71>>> Neboj nic, to časem přejde! ;) :D :D
(Ne že bych ti to přál, ale ruku na srdce – je to NEVYHNUTELNÉ! )

ivzez

@Roman71,

zřejmě jste ještě nepotkal nikoho s dlouhodobými
zdravotními problémy, se sníženou hybností apod.

(Před padesátkou jsem se také cítila skvěle.)