kajak98

Cítíte se bezpečně pod ochranou NATO?

Už zase hledají nějaký balón, který před x dny vstoupil do vzdušného prostoru členské země NATO a několik dní asi bude trvat než ho tím „supermoderním“ Patriotem, který prý sestřeluje i hypersonické rakety sestřelí…

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/clanek/zah­ranicni-evropa-neznamy-letajici-objekt-z-beloruska-nad-polskem-armada-hleda-balon-40431450#dop_­ab_variant=1&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
Drap

Ne, necítím se dostatečně bezpečně.

Nick42364

Necítím se bezpečně, cítím se jako ovce před porážkou. Že první my a pak až júesej.

Pepa25

Samozřejmě cítím. Lepší záruku bezpečnsoti než NATO nemůžeme mít, třeba neutralita je k ničemu (resp. byla k ničemu Gruzii i Ukrajině).

Emefej

Střílet po balonu Patriotem?

Filip84

Nevím, nepřemýšlel jsem nad tím. Víš proč? Nemohu to změnit.

Problém buďto má řešení, pak je třeba aplikovat řešení, starosti nebo přemýšlení nad ním nepomohou. Nebo řešení nemá, a pak je úplně zbytečné si s ním dělat starosti nebo nad ním přemýšlet.

orwell

Cítím se tak „bezpečně“ jako bych seděl na sudu s prachem (střelným, samozřejmě)

Pepa25

Nic ve zlém kajak98, ale takto hloupě tu dává linky na články na Novinkách jen zjentek. Nejste náhodou z rodiny?