Kepler

Čím to, že kafaři postupně ubírají na slazení, až nakonec pijí úplně hořkou?

Nepiju kafe nějak moc, v průměru asi tak jeden hrnek denně, ale vzpomínám si, že jsem začal se 4 kostkami cukru, resp. tabletami sladidla a dnes jsem už na dvou. Jak sladíte vy?

Nejlepší odpověď
Kelt

Možná se mění chuť s věkem. Já si dávám do hrnku rozpustnou kávu nebo si dělám čaj s citronem a medem. A když po tom čaji si dám kávu a cítím tam ten med, tak to moc dobré není. Ale nezapomeň, že dříve se dělala káva nerozpustná i s cukrem a ten lógr se vyhodil. Dnes můžeš rozpouštět kávu a pít ji, dle libosti.

Další odpovědi
zbyndo

A je to tu, názor na sladkú kávu,niekto ju nevypuje bez osladenia,ja ju pijem bez cukru kôli chutí, sladká mi je odporná.100 ľu­dí,100 chutí

Edison

Já jsem na tom podobně. Ale zase si dělám kafe o něco slabší, než dřívejc. Přecijen.. jsem tlakař. Omezil jsem to hlavně kvůli cukru.

anonym

Jestli můžu z jiného šálku. Měl jsem to takto s čajem, když jsem sladil třeba 2–3 lžičky, dneska nesladím. Mám pocit, že cukru mám dost a přeslazený čaj mi pak nechutná. Často vyhledávám netradiční příchutě, které už není třena nijak dochucovat. Doporučuji thajský citrón. Kávu téměř nepiji.

Gus_Fring

Nepiji kávu a nemyslím si, že většina, natož všichni, ubírají. Ale 4 kostky mi přijde opravdu hodně.

GM

Kafe ani čaj nesladím od 1. těhotenství (38 let), úplně se mi to tenkrát zprotivilo.

Edison

Mno… když mi taloši udělali po obědě ten jejich trhoplic… to jsem tam sypal cukru, že valili bulvy a ještě, že k tomu dávaj tu sklenku vody… Jinak jsem z toho měl hustou kaši na lžičku… Ono je to totiž o síle… Slabší netřeba tolik sladit.

Edison

Zkrátka… kafe dělaj fak dobrý, ale někdy příliš silný…