jirka F

Čím si v chladných dnech zahřejete své tělo?

Nejlepší odpověď
aliendrone

D) mám úplně jinou odpověď

To se v průběhu času měnilo. V mládí jsem měl výbornou tepelnou regulaci těla, no spíš jsem „hodně topil“. Baby se moc rády ke mně tulily, protože jsem topil jako kamínka. (BTW – PROČ mají ženy tak často studené nohy? 😮 😉 )
Tehdy jsem spíše řešil JAK SE UCHLADIT, vedro jsem snášel špatně a teprve v posledních 2–3 letech se to umravnilo tak, že nechcípám hned, jakmile je přeš 30°C. 🙂

No a dnes ZALEZU DO TEPLA. Je fuk, jestli je tam radiátor, nějaký krb či krbová kamna, cokoliv. Jen ne do kuchyně, POKUD se tam vaří (vlhko)! No a když jsem řádně vymrzlý, tak přirozeně do vany. To je nejrychlejší a nejméně pro organismus namáhavý způsob, jak pomoci tělu k obnovení správné teploty i v periferních částech. Musíš mít ale praxi, protože možná víš, jak dopadneš, když si VYMRZLÉ ruce dáš ohřát pod hodně teplou vodu. Na to bacha. 🙂

Další odpovědi
Drap

D) mám úplně jinou odpověď

dekou

elkon

D) mám úplně jinou odpověď

Venku vhodným oděvem. Uvnitř je teplo.

paul1

C) alkoholem

Rum s čajem 😉

ecpedicelove

A) čajem

Pankrác

A) čajem

Ametyst

A) čajem

Přidám i zázvor a med, když je zle, že mi zuby cvakají zimou.

Lgee

A) čajem

quentos

A) čajem

Jak kdy a jak kde. Nejčastěji čajem (kávu spíš na povzbuzení), případně domácím likérem s trochou alkoholu.

zjentek

D) mám úplně jinou odpověď

Teď jsem v krámu nově objevil Republica Honey a funguje to! (;

Když ne tohle, tak německý zázvorový likér s příhodným názvem „Ingver“ je ZARUČENÝ! (;

Nechápu, proč i Češi nejsou na ty německé pověstné „šnapsy“ a jen do sebe lejí kvanta tvrdý a často nechutný kořalky jako pominutí 🤷‍♂️

Tomadollar

A) čajem

Jinak oblečení

Begula

A) čajem

michalds

A) čajem

Voskovka

D) mám úplně jinou odpověď

Svetrem a dekou

Ketrouš

D) mám úplně jinou odpověď

Nuninka

A) čajem

Čajík