Avatar uživatele
zjentek

Čím si tyčinky Havlík získaly takovou oblibu, v porovnání s ostatními tyčinkami na trhu?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler před 1122 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… neznám, nikdy jsem neslyšel >>> takže žádný kultovní, jen nějaká místní značka … asi jste tam nepotkali nic světovějšího …
… ale za mně: tyčinky já nerad, ženská chce furt koupit nějaký vonný, a když jsem je přinesl, řekla mi, že ty, co jsem přinesl, jsou prej do uší … teďkon používám každej tejden takovou špejlu, je to jak tyčinka do nosu na kovídka >>> ale ani jedny jsi asi nemyslel, co ???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

O tyčinkách Havlík jsem nikdy neslyšel, čím si získaly takovou oblibu netuším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jsou vyráběny z kvalitních surovin dle domácího tajného receptu. 🙂
„Technologicky složitá výroba tyčinek není, každý si je však doma sám upéct v troubě nedokáže. Navíc Havlíkovi mají svůj rodinný recept.
"Pokud vyrábí někdo jen z vody a mouky a nechá cenu vysokou, moc dlouho v naší branži zřejmě nepřežije,“ Havlík.
„Bohužel, oproti ostatním jsme kvůli tomu jako firma biti, jelikož prodáváme tyčinky za stejné peníze, jako třeba méně kvalitní výrobci. I když je to na úkor zisku, jde nám především o kvalitu," uvedl Havlík.
Zdroj: https://bruntal­sky.denik.cz/pod­nikani/sve-tycinky-pecou-podle-tajneho-rodinneho-receptu-20121106.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reganois

O této značce snad slyším poprvé. Myslím, že vedou Hradecké.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Jsou prostě nejlepší 🙂 Vážně: jsou lepší než klasické úzké a balení je tak akorát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Neznám, kupuji Bohemia, s názvem Hradecké, nebo bramborové, ve vaničce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Je fajn, že existují regionální potraviny, o kterých nemají v jiných oblastech republiky tušení. Jednou ten zatracený uniformní globalismus porazíme!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Co to je ? Nějaký odkaz ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Cože, někdo nezná Havlíky? Tak to jsem z toho .uj.

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Ametyst: zase vedle – Havlíky má každý superket v Česku, to není žádná regionální potravina.

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Pepo, ty seš tak často vedle, že si musíš honit ego za každou cenu. 🙂
Složení: Pšeničná mouka, Rostlinný olej palmový, 6 % tavený sýr (voda, sýry, syrovátka, máslo, sušené mléko, škrob, tavící soli E339, E450, E452, stabilizátor E415, E407), Sůl, Regulátor kyselosti (hydroxid sodný E524)
Alergeny jsou označeny tučným písmem.

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty
ve 100 g potraviny:
Energetická hodnota 431,3 kcal / 1806 kJ
Tuky 16,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny 8,07 g
Sacharidy 60,6 g
z toho cukry 3,27 g
Bílkoviny 9,71 g
Sůl 2,46 g
Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal)
Informace o produktu
Loga třetí strany
Český výrobek, Zelený bod, Klasa

Skladování a použití
Skladování
Skladujte v suchu.

Název a Sídlo
Adresa výrobce
HAVLÍK OPAL spol. s r.o.
Opavská 1437/47
BRUNTÁL 792 01
Česká republika

Kontaktní informace
HAVLÍK OPAL spol. s r.o.
Opavská 1437/47
BRUNTÁL 792 01
Česká republika
800 100 215

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

S tím cpaním zlé EU do každé odpovědi je tady mimo někdo jiný 😉

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… Pepo, nevim, nevim, zejtra kouknu, ale zatim jsem je tam neviděl, a v našem obchodě českého řetězce je nemají, to vím stopro, maj tam hradecký bohemky …

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@Pepo, tak jsem kouknul na Tesco (je to snad jeden z každých supermarketů v Česku, ne ???), no a ten je NEZNÁ !!!, takže je to jen nějaká regionální pochutina https://nakup­.itesco.cz/gro­ceries/cs-CZ/search?que­ry=Havl%C3%AD­k%20ty%C4%8Din­kyhttps://nakup­.itesco.cz/gro­ceries/cs-CZ/products/200101053­8628

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Tak to jem v šoku 😉 Každopádně je má určitě Lidl a ten si na regionální potraviny fakt nehraje. Taky další: https://www.ku­pi.cz/sleva/ty­cinky-trvanlive-se-syrem-a-soli-havlik

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nemá: https://www.lidl-shop.cz/q/sear­ch?q=ty%C4%8Din­ky+Havl%C3%AD­k&variant=a … jestli je má někde v okolí, možná … oni totiž pekařské výrobky berou někdy jen z okolí …

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Aha, to to je problém internetu, kde nemají všechno (možná je nakonec budou mít i v tom Tesku). Náš Lidl rozhodně není „poblíž“ k adrese výrobce 😉

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No jasně, Tesco v Ově Třebobicích je havlíků jistě plné i dnes! (;

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Možná ne každý: supermarkety milují levné polské zboží. Víš, co mě hodně naštvalo, když jsem byla před léty ve Finsku za polárním kruhem? Uprostřed přírody, s muzeem laponské kultury a historie- a u jezera postavili Lidl !!!!

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Reganois

Tak teď nevím, zda jsou myšleny tyčinky jako pochutina, nebo jako hygiena / kosmetika.

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek