Michal Kole

Čím policejní zásahová jednotka URNA – Útvar rychlého nasazení vyráží dveře u nebezpečných pachatelů trestné činnosti ?

Nejlepší odpověď
anonym

Beranidlem,ra­meny,kopy nohou,výbušninou…

Další odpovědi
anonym

Už v dávných dobách se používal beran (beranidlo)

radce

Náčelníkem … 🙂

honza19hk

beranidlo,paj­sr,kopnutí a v dnešní době tichá a velmi účiiná doučinná hydraulika. Samozřejmě to také jde třeba semtexem. U kvalitních bezpečnostních dvěří to berou oknem nebo slaněním z jiného patra do daného bytu. Rozhodně rychlejší a lepší než zničit dveře za 100táců a stejně by se jim nemuselo podařit je vyrazit.