zdenek l

Čím lze snížit spotřebu paliva u automobilů?

Jaké jsou možnosti?

Nejlepší odpověď
Ametyst

S lehkou nohou na plynu a ekonomickým řazením rychlostí. Jízdou po rovině, nebo jenom s kopce.:-))

Další odpovědi
Drap

Nejlépe nejezdit vůbec. Další možností je pořídit auto šlapací. Jdeto pomaleji, ale jedeš.

zjentek

Přiškrtit, nebo koupil autíčko pro střední třídu. Ovšem to už pak není jízda, nýbrž trápení 🤷‍♂️

aliendrone

U dnešních aut je to už celkem věda, to není jak za totáče, kdy stačilo dát pod přírubu karbece „turbínky“ a hned šla spotřeba o litr dolů (u patnáctky Poláka třeba). Ne že by to bylo něco „atomvědeckého“, ale chce to vědět a umět svoje. Kombinací různých faktorů (od stylu jízdy až po tech. úpravy) lze dosáhnout s minimem úsilí a nákladů cca 20% snížení spotřeby paliva. Šlo by i více, ale k ČEMU jsou úpravy jejichž nákladnost dosahuje výše úspory? Navíc záleží i na tvých možnostech/mož­nostech tvých kamarádů. Když si něco uděláš sám/kamarád, tak je to levnější, než když to dáš automechanikovi (a to nemluvím o tom, že jde třeba o zásahy neslučující se s legislativou, na to ale kálí Bílý Tesák).

Nicméně zastánci Zelenského (a potažmo AKTIVNÍMU SPOLUPACHATELI současné mizérie) jistě poradí sám Zelenský, popřípadě ti ze svých (původně NAŠICH) miliard cenu paliva kompenzuje. Za tvé NEZMĚRNÉ trollení v jeho prospěch. ;) :D :D

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy

Zdroj: Jerome Burchael