Avatar uživatele
anonym

Čím krájíte chleba ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, aramah, johana 56, Drap, anonym, Lucijej, anonym, anonym, Poklička před 4268 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

nožem

sice z toho vzniknou jakési nesouměrné, na jednom konci ztluštělé útvary, ale šak je to jedno, stejně se sežerou…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jjnovo

motorovkou

Doplňuji:
Chytne trochu vůní benzínu, když ho pak jen osolíš je to výborné.

Upravil/a: jjnovo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

něčím jiným

Kupuji krájený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danča84

něčím jiným

Ničím – kupujeme krájený:-DDD Jinak když občas koupíme nekrájený, tak samozřejmě nožem. Cirkulárkou bych to vzala i s prstama;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

nožem

Ovšem držím-li nůž já, bývá to jako u Quentose… Většinou ho tedy dám nakrájet manželovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

něčím jiným

Doplňuji:
Soustředěným pohledem :) A když to nezabere, vezmu zubatý nůž :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kráječem

Doplňuji:
Ručním kráječem a nebo nožem.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

nožem

Nožem, nic jiného jsem se zatím nenaučil pravidelně používat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

kráječem

..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

něčím jiným

Doplňuji:
granátem a kulometem.

Upravil/a: balca

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nožem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

nožem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Asari

cirkulárkou

Doplňuji:
Osobně používám cirkulárku, je to pro mě nejvíce pohodlné.

Upravil/a: Asari

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

nožem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

něčím jiným

Ničím, jen ho tak z bochníku ukusuju.
Občas, když mám estetickou náladu, ukrouhnu nožem krajíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funous

nožem

nožem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natt

nožem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

kráječem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

motorovkou

😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Putra

nožem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bestanswer

motorovkou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel1212

nožem

Doplňuji:
Na cirkulárce asi ne…, tam si naše rodinka jenom holí nohy :D a já pak musím uklízet tolik krve jak z vola :D

Upravil/a: Pavel1212

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
babča

kráječem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

nožem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TominkaFuky

Ahoj, jaké nože byste doporučily pro amatéra, ale vášnivého kuchaře? Budou vánoce a myslím, že brácha by přesně tohle ocenil… Ale nevím, kam a po čem šáhnout :) Díky za tipy.

Avatar uživatele
Betulka

Ahoj, podívej se na nabídku profikuchar.sk. Tam mají velmi kvalitní nože pro jak začátečníky tak pokročilé kuchaře. My má doma ty pro pokročilé a jsou vyvážené, nebolí z nich ruka. Koukni tady: https://profi­kuchar.sk/c/pre­mier

Avatar uživatele
Betulka

Mě se ty jejich nože také líbí, ale ta cena je vyšší, opravdu to stojí za to? Nejsou těžké do ruky?

Avatar uživatele
Vercule

Nene, vůbec ne. Naopak, jsou velmi lehké a hlavně se s nimi skvěle krájí :) Já osobně jsem neměla lepší nože. Navíc ty nože jsou vyvážené, což znamená, že je vyvážený tlak při krájení, díky kterému ani při delším krájení nebolí ruka. To třeba já hodně oceňuju :) No a jinak jsou jsou kované z jedné části ocele, ergonomické, hlava a prstenec chrání před pořezáním, takže jsou vlastně i bezpečné :)

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Ahoj, chtěla bych se zeptat… jaké jsi teda vybrala? :) Podle čeho ses orientovala při výběru a kde jsi nakonec koupila?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Ahoj, tak hoď prosím info, jaké ty nože jsi nakonec vybarala a jak jste spokojeni?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Tak já jsem nakonec dala tady na názory a vybrala jsem si nože od Dellinger a musím říct, že skvělá volba. Super nabídka a za ty ceny je to opravdu výborná kvalita.

Avatar uživatele
BarunkaKar

Ano, souhlasím, také od nich máme několik nožů, jsou dobře vyvážené, padnou do ruky, ruka po delší době práce nebolí, materiály jsou velmi kvalitní po srovnání s ostatními, které mám doma. Navíc mají opravdu z čeho vybírat.

Avatar uživatele
Derrynka

No, nevím, zda zrovna tebe potěším :D Ale já jsem si koupila nože od Dellinger. Hele, jako poměr cena kvalita mají suprovej, tomu se snad konkurovat ani nedá, no… Takže na tuhle nabídku padlo moje oko a jsem ráda. Nože jsou skvělý.

Avatar uživatele
Betulka

Souhlasím, Dellinger.cz má vynikající nože z damašské oceli. U nich si fakt vybere každý.

Avatar uživatele
Cizecek.M

A ty máš teda doma jaké nože? Jako myslím jakou značku? A jak jsi spokojená?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, já už jsem to tady psala :) Za mě jsou super nože Dellinger. Jejich nabídka je opravdu kvalitní, tam je to sázka na jistotu.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Ahoj, podívej se na nabídku, kterou mají na profikuchar.cz. Ty jejich nože jsou skvělé. Mají pro kuchaře, co v kuchyni moc času netráví, ale i pro profíky, co je vaření hooodně baví. Takže si stačí vybrat.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, tak co, jaké ty nože jsi nakonec vybral? Koukal ses na tu nabídku Dellinger? :)

Avatar uživatele
Derrynka

Já jsem se na tu nabídku dívala. Akutně scháním broušení nožů a tam mají vodní brusné kameny. Tak jsem si říkala, že bych zkusila, ale nevím, jak se s nimi pracuje. Máte zkušenosti?

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Ahoj, pokud mohu radit, doporučuju koupit nože od dellinger. Oni mají skvělou nabídku a hlavně mají ty nože fakt kvalitní. Čili za mě doporučuju tuto značku.

Avatar uživatele
Vercule

A mohla bys mi prosím doporučit prímo nějakou sadu kuchyňských nožů? Za ty bych byla fakt ráda. Ty moje jsou už na odpis…

Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, měla bych dotaz… chci si obměnit vybavení v kuchyni a nutně potřebuju nový nože. Máte tip, jaká značka je dobrá? Do které se vyplatí investovat?

Nový příspěvek