CTTON

Čím je způsobena zvyšující se neplodnost?

Může to být kvůli stresu?

Odpovědi
Malvína

Stres, kouření, alkohol, drogy… Ve spojení všeho dohromady časovaná bomba pro konec reprodukčního systému. Doba je jiná, především stresu je mnohem více.

Edison

Celkově se tomu říká životní styl.

klob1

Antokoncepce ve vodě. Už i ryby neplodí moc. A dokonce dnes tam je i moc antodepresiv ve vodě. A to vše pijeme, nedá se to vyčistit.

Dochy

Může. Klidně to může být přirozená „autoregulace“ Třeba i některá zvířata reagují na stres z hustoty populace snížením plodnosti.
My tomu asi budeme říkat civilizační choroba…

Kryšpín

Blahobyt, rovněž není snaha o rodinu rodina ztrácí význam, samci jsou ve stresu / i když se z nich stávají křechčí mámankové a z dam mužatky / nejdříve kariéra, dražší autíčka, haciendy, luxus dovolená požitky všeho druhu, hamty hamty ať doženu tamty a pod. poté chlouby samců začínájí mít problém se základní funkci.

XenieRo

Brno… jako já vím, že je tady celá řada klinik, ale jako bohužel… :( Spokojnost teda nula… :/

Pajka.111

A už jsi byla jinde? Ajooo, vidím, ráda bys na IVF Kliniku Zlín. A už jsi tam byla? Jak jsi spokojená?

XenieRo

Dobrý den, ráda bych získala nějaké informace o dárcovství vajíček. Docela vážně uvažuji nad darováním vajíček… Je mi 27 let, jsem ještě vůbec vhodnou dárkyní? Asi bych zašla na IVF kliniku Zlín. Máte s ní nějaké zkušenosti?

Pajka.111

Ahoj, podle mě se jedná o jednu z nejlepší klinik, jakou by sis mohla zvolit. Od kud jsi?