Avatar uživatele
CTTON

Čím je způsobena zvyšující se neplodnost?

Může to být kvůli stresu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Hitter před 1439 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Stres, kouření, alkohol, drogy… Ve spojení všeho dohromady časovaná bomba pro konec reprodukčního systému. Doba je jiná, především stresu je mnohem více.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Celkově se tomu říká životní styl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Antokoncepce ve vodě. Už i ryby neplodí moc. A dokonce dnes tam je i moc antodepresiv ve vodě. A to vše pijeme, nedá se to vyčistit.

Upravil/a: klob1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Může. Klidně to může být přirozená „autoregulace“ Třeba i některá zvířata reagují na stres z hustoty populace snížením plodnosti.
My tomu asi budeme říkat civilizační choroba…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Blahobyt, rovněž není snaha o rodinu rodina ztrácí význam, samci jsou ve stresu / i když se z nich stávají křechčí mámankové a z dam mužatky / nejdříve kariéra, dražší autíčka, haciendy, luxus dovolená požitky všeho druhu, hamty hamty ať doženu tamty a pod. poté chlouby samců začínájí mít problém se základní funkci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Brno… jako já vím, že je tady celá řada klinik, ale jako bohužel… :( Spokojnost teda nula… :/

před 1344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A už jsi byla jinde? Ajooo, vidím, ráda bys na IVF Kliniku Zlín. A už jsi tam byla? Jak jsi spokojená?

před 1314 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Dobrý den, ráda bych získala nějaké informace o dárcovství vajíček. Docela vážně uvažuji nad darováním vajíček… Je mi 27 let, jsem ještě vůbec vhodnou dárkyní? Asi bych zašla na IVF kliniku Zlín. Máte s ní nějaké zkušenosti?

před 1421 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, podle mě se jedná o jednu z nejlepší klinik, jakou by sis mohla zvolit. Od kud jsi?

před 1379 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek