Lgee

Čím je vůbec dáno to že je chléb okorály a tvrdý když se nechá mimo bochník?

Otázka jak pro malé dítě

Odpovědi
elkon

Tak proč se ptáš, když to znají už malé děti? Je to přeci jasné. Nemusíš pokládat otázky jen do počtu.

df

Nechat chléb mino bochník? Inu, kdo se ptá, hodně se dozví. Dejme tomu, že jsi chtěl napsat „mino chlebník“. Všechno způsobí elektřina, potažmo magnetismus. Ale to neví ani elkon. Jeho myšlení má pevně ukotvené neměnné hranice. Jemu stačí vědět, že se z chlebu odpaří voda. Tobě to taky stačí, nebo chceš vědět, co se děje za hranicí našeho vnímání?

elkon

df – fantazii se meze nekladou, ale někdo to možná i „spolkne“.

df

jak říkával slavný Einstein, „fantazie je důležitější, než vědění“