hapiky

Čím je unikátní dnešní doba?

Je toho moc, ale co je nejvíce unikátní?

Nejlepší odpověď
Dvorní šašek

Přesycenost, konzumní, informační. Mnoho možností, více starostí.

Další odpovědi
Rokio

Máme nejvíce volného času v historii.

paul1

Nelítostný boj Slovanů proti Slovanům.

VaclavZeman

Mame nejvetsi blahobyt v historii lidstva. A spousta lidi nemusi resit existenci problemy, bohuzel vsak casto resi existencialni.

Filip84

Vůbec ničím. Přináší výzvy, dillemata, problémy, se kterými se musí každý nějak popasovat – jako v každé době.

Čecho_slovák

Unikátní? Tvoje přítomnost na tomto webu.

Kryšpín

Lidská práva, Multi kulti, několik desítek pohlaví přebytek potravin velké množství pitné vody i na splachování WC, neomezené cestování a nejlepší vládu za 32 let.

Filip84

Rokio: to není pravda. Naši předkové měli mnohem, mnohem více volných dnů, skrze církevní velké svátky.

Rokio

Filip: Aha.

hapiky

Čecho_slovák: Dík. I když jsi pokrytec.