Avatar uživatele
Kepler

Chystáte se na dovolenou v zahraničí?

Jak jsem se dozvěděl z jedné ankety, 80% občanů chce strávit dovolenou v ČR. Přitom pláže v Chorvatsku jsou poloprázdné, denně tam jezdí Regiojet za velmi příznivé ceny a ceny ubytování i penze jsou podstatně nižší (mimosezónní). Už to se mnou cukalo, ale nakonec jsem se rozhodl vrazit peníze jinam. Přece jenom, s tím kovídkem jsem si pořád nejistý.

https://pixaba­y.com/photos/a­ircraft-vacations-sun-tourism-1362586/

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aliendrone, Zvidatel před 1400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Letos rozhodně ne. Měla jsem jet k Bodamskému jezeru za rodinou, ale riskovat nic nehodlám. Uvidím příští rok.
Ráda bych letos Mariánky, jak jsem zde nedávno psala, ale nakažených je tam stále poměrně dost. Zřejmě budu muset oželet i je ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Ani náhodou. Nemíním riskovat, že ztvrdnu kdesi v cizině po vyhlášení mimořádné karantény. Přikláním se spíše k možnosti získat vládou slibovaný voucher na pobyt v tuzemských lázních. Slevu 4000 korun na lázeňské pobyty chce ministerstvo pro místní rozvoj nabízet do konce letošního roku.
Zdroj: https://www.li­dovky.cz/domov/sle­vu-4-tisice-na-lazensky-pobyt-si-lide-mohou-od-1-cervence-vygenerovat-na-webu-rekla-dostalova.A200626_181­411_ln_domov_e­le

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jsemjá

Ne, pojedu ale ne do zahraničí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dovolená? Co to je?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Letos ne. Chystal jsem se loďkou do Hamburku, poplavíme se v tuzemsku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr Kaňa

Jako vždy objevovat Česko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Keplere, nevěř tolik propagandě…
V těch průzkumech je spousta špatně definovaných bodů:

  • co je to dovolená
  • když je dovolená v Česku, může být zároveň i v zaharničí?
  • když je dovolená v zahraničí, může být zároveň i v Česku?

My například jezdíme na spoustu kratších či delších pobytů v Česku i v zahraničí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nikoliv, už jsem na dovolené byl. Byl jsem s rodinou v Kolíně, kde jsme byli ubytováni v apartmánu a v tomto městě jsme navštěvovali prarodiče a využívali jsme toho, co Kolín nabízí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek