Kepler

Chystáte se na dovolenou v zahraničí?

Jak jsem se dozvěděl z jedné ankety, 80% občanů chce strávit dovolenou v ČR. Přitom pláže v Chorvatsku jsou poloprázdné, denně tam jezdí Regiojet za velmi příznivé ceny a ceny ubytování i penze jsou podstatně nižší (mimosezónní). Už to se mnou cukalo, ale nakonec jsem se rozhodl vrazit peníze jinam. Přece jenom, s tím kovídkem jsem si pořád nejistý.

https://pixaba­y.com/photos/a­ircraft-vacations-sun-tourism-1362586/

Nejlepší odpověď
Malvína

Letos rozhodně ne. Měla jsem jet k Bodamskému jezeru za rodinou, ale riskovat nic nehodlám. Uvidím příští rok.
Ráda bych letos Mariánky, jak jsem zde nedávno psala, ale nakažených je tam stále poměrně dost. Zřejmě budu muset oželet i je ☹

Další odpovědi
dudu

Ani náhodou. Nemíním riskovat, že ztvrdnu kdesi v cizině po vyhlášení mimořádné karantény. Přikláním se spíše k možnosti získat vládou slibovaný voucher na pobyt v tuzemských lázních. Slevu 4000 korun na lázeňské pobyty chce ministerstvo pro místní rozvoj nabízet do konce letošního roku.
Zdroj: https://www.li­dovky.cz/domov/sle­vu-4-tisice-na-lazensky-pobyt-si-lide-mohou-od-1-cervence-vygenerovat-na-webu-rekla-dostalova.A200626_181­411_ln_domov_e­le

jsemjá

Ne, pojedu ale ne do zahraničí.

Drap

ne

anonym

Dovolená? Co to je?

Emefej

Letos ne. Chystal jsem se loďkou do Hamburku, poplavíme se v tuzemsku.

Petr Kaňa

Jako vždy objevovat Česko.

Arne1

Keplere, nevěř tolik propagandě…
V těch průzkumech je spousta špatně definovaných bodů:

  • co je to dovolená
  • když je dovolená v Česku, může být zároveň i v zaharničí?
  • když je dovolená v zahraničí, může být zároveň i v Česku?

My například jezdíme na spoustu kratších či delších pobytů v Česku i v zahraničí.

Rokio

Nikoliv, už jsem na dovolené byl. Byl jsem s rodinou v Kolíně, kde jsme byli ubytováni v apartmánu a v tomto městě jsme navštěvovali prarodiče a využívali jsme toho, co Kolín nabízí.