Savier

Chybí vám uživatel Mravenec?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
elkon

Ne

K ničemu jej nepotřebuji.

Další odpovědi
df

Ne

Lidi přichází a odchází. Mě nějak neutkvěl v paměti. Nevyčníval ničím nad ostatní uživatele, jako třeba Rokio, zjentek, Filip 84. Co já si tak třeba na rychlo vybavuji, tak třeba uživatel dubraro míval věcné a smysluplné odpovědi.

Disraeli

Jiná odpověď

Určitě tu pořád je. ;) Jen už nemá podobu „Mravence“.

paul1

Ne

Filip84

Jiná odpověď

To není to úplně správné slovo. Spíš mravenec měl smysluplné otázky, pokud na něco odpověděl, dávalo to hlavu a patu a byla s ním legrace. A takových tu moc není.

A, mimochodem, Savier: jsi pan Savier, nebo panna Savier? 🤷‍♀️ Jsi mi neráčil odpovědět …

Drap

Ne

ne, měl by ?

zjentek

Ano

Brabenec byl polda, fízl je to!

Emefej

Ne

Savier

Filip84: Děkuji. Pan Savier. Malá sestřenka mi vlezla do kompu a napsala to.

Filip84

Savier: Aha… Na to si dávej pozor, to není dobré pouštět fakany za svůj profil! 😅

Savier

Jo no. Musím dávat bacha. Snad nenašla moje otázky se sexuálním podtextem 😮😳

Filip84

Savier: No! Vole! 🤦‍♀️😅 Kolik jí je?

Savier

Bude jí 13. Na tyhle věci ještě asi nemá rozum. Ale už je to na hraně. Mě se v tomto věku (okolo 13) začali zapalovat lýtka. Děkuji.

Filip84

Savier: Ve 13-ti už má „představu“, všecko, na jedné straně ulehčují – na druhé straně komplikují, filmy „pro dospělé“. Jenže, samozřejmě, takový fakan ti nerozliší amatérský porno od professionální fikce (střihy, to, že se hodinovej klip točí třeba tejden, a na několikrát, atp.), takže ta představa může bejt i pěkně nebezpečná.

Na druhé straně, některé naše otázky a diskuse jsou, řekněme, od 21 let, příliš sofistikované, pro někoho, komu je 13, nevhodné. 😈😅

Filip84

Disraeli: Jsi si tím jist? Já jsem sobě téměř jist tím, že mravenec Troll nebyl.

Disraeli

Kdo ví. :D

Filip84

Disraeli: Já jsem si s ním docela dopisoval, a ne, mravenec nebyl Troll! 😃

Troll je tu Arcimozek, ajVůl, VáclavZeman, to všecko je zjentek. Těch profilů je mnohem, mnohem víc, musel bych do blokovaných profilů. Pak je tu Guru Vít Kouba Bubakan Kokot Sedmimocný, ten tu chodí, vždycky, pod nějakým novým nickem, s tím svým 🤪 avatarem, ale on to ani neskrývá, že to je – zase – on a je velmi rychle zablokován. Jinak je to, spíš, prachobyčejná lidská blbost, malost, no a pacienti s hlavou, certifikovaní, nebo latentní: pacienti s hlavou. 😅

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

Tady na tom webu se nedá věřit ničemu.. Tu je všechno možné 😅

Filip84

Ano i ne. Na jednu stranu máš asi pravdu (hlavně při té „kvalitě“ administrace, že?), na druhý straně jsou ti „staří známi“ snadno a rychle odhalitelní! 😉😃