rady74

Chyba L3 na pračce

Ahoj,máme pračku se sušičkou Zerowatt a hlásí to chybu L3.Nevíte někdo ,co je to za chybu,na netu to nenajdu.Děkuji

Odpovědi
aliendrone

UTFM! A jestli ho nemáš (NECHÁPU PROČ lidé vyhazují manuály od něčeho, co neznají lépe, než své boty! :o), tak mi přijde HODNĚ nepravděpodobné, že by to na netu nebylo. Zadej konkrétní typ spotřebiče a k němu „error codes“ aj. vhodná spojení. Přirozeně že v češtině výsledek asi nenajdeš, ale to je na jinou diskuzi. Prostě hledej Prťka, HLEDEJ! :)