James258

Proč mi klavesnice píše čísla místo písmen: P=- O=6 K=2 atd,,,, foto klavesnice fn nemám http://postim­g.org/image/jk42ig

Proč mi klavesnice píše čísla místo písmen: P=- O=6 K=2 atd,,,, foto klavesnice fn nemám http://postim­g.org/image/jk42i­gr69/

Nejlepší odpověď
anonym

Máš zaplý NumLock – klávesa je obvykle někde v pravé části klávesnice (a funguje, opět obvykle, spolu s klávesou F, která bývá vlevo vedle CTRL).

Další odpovědi
Questman

Máš správně nastavený jazyk klávesnice? Vpravo dole CS, případně Start-)Ovládací panely-)Hodiny jazyk oblast-)Změnit jazyk zobrazení-)Změnit klávesnice

badisko

Hm mas spatne rozlozenou klavesnici … http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/change-keyboard-layout#1TC=windows-7 nebo uz se chysta do kremikoveho nebe …(je tedy na vyhozeni) vyzkousej zmenit rozlozeni vice se doctes v odkazu … Tak mapriklad ..ja mam Anglickocesky hibrid klavesnice tak musim pouzivat ke spravnemu chodu klavesnice ..rozlozeni EN (us)… pokud bych pouzival Ceske rozlozeni bude mi to psat hala bala ..a psani bude nemozne …

dnb

Musíš si k dané klávesnici stáhnout kompatibilní hardware, pak musí fungovat bez potíží. Žádné nastavení, aby klávesnice místo písmen, ukazovala jiné znaky, neexistuje.
Doplňuji:
Možná ho už máš, v tom případě: START > OVLÁDACÍ PANELY > KLÁVESNICE >HARDWARE

Questman

mowla
Co to plácáš? Když tomu nerozumíš tak ho alespoň nemátni :DD
NumLock pouze mění klávesy na číselné klávesnici na směrové šipky, takže můžeš posunovat obraz jako šipkami.
Vlevo vedle Ctrl je konec klávesnice, klávesa F je mezi písmeny D a G ;)