dust8

Chutnají hořčičné brambůrky dobře?

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, mám je moc ráda. Hlavně ty “Cyrilovy”..

Další odpovědi
Spartaboy

Vůbec mě nechutnaly. Už si je nekoupím ale třeba jsem už jen zvyklý na jiné příchutě.

Hufnágl

Neposoudím, ještě jsem je nejedl, ale mám rád Hobžovy-solené.

Kepler

Já jsem je ještě nikde neviděl, takže nevím. Obecně mám ale s novými příchutěmi špatné zkušenosti. Minulý týden jsem koupil Mattoni DAIQUIRI a byla to taková hrůza, že jsem ji vylil do záchodu. Nedala se pít ani řiťú.

zjentek

Pokud už hořčičné, tak jedině s medem, to pak jo!

elkon

Místo plácání zde, jsi je mohl dávno ochutnat.

anonym

Pokud máte rád příchuť hořčice…