Kazatel

Chtěli po vás někdy v nemocnici vidět občanku?

Nejlepší odpověď
annas

Po každé, po roce 1990 i s kartičkou pojišťovny.

Další odpovědi
jirka F

Kartičku pojištěnce, Občanský průkaz hlavně když jedeš záchrankou a seš při vědomí.

zjentek

Nemohu sloužit, nikdy jsem tam nebyl 🤷‍♂️

elkon

Ano, nevidím v tom problém. Občanku má každý, takže zbytečný dotaz.

Drap

ano

jepik

Od roku 1990 není občan České st.příslušnosti povinen nosit občanský průkaz, jestli ho nemocnice vyžaduje tak mají smůlu. Ve zdravotnictví se prokazuji kartou pojištěnce,

Kazatel

elkon > dotaz zněl, jestli si ji musel ukazovat, nebo třeba stačila jen kartička pojišťovny