dust8

Chtěli byste teoreticky být prvním člověkem, který spočinul na Měsíci?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, protože...

Je tam pusto, co bych tam dělal? A zdlouhavá příprava a cesta tam a zpět by byla pro mne ztráta času.

Další odpovědi
Ametyst

Ano, protože...

Byla by to veliká šance a veliké dobrodružství. Lepší než cestovat v čase.

Tabea

Jiná odpověď

Dost bych váhala.

Kepler

Ne, protože...

…bych nebyl první. Už od roku 1969 tam spočívá a odpočívá ruský ruský pilot lunárního modulu Luny 95. Ten blbec si zabouchl dveře zvenčí a dozický klič zůstal uvnitř. Rusáci podle svého zvyku vše ututlali a ušetřili za státní pohřeb a Řád Rudé hvězdy.

Školníšprtka

Ne, protože...

Nevím co bych tam dělala.
Je dlouhá připrava a hodně ztraceného času pro nic .

Rokio

Ne, protože...

Ne, protože by to pro mě byla ztráta času a ani bych to nezvládl.

Dochy

Ne, protože...

Ani ne. Po technické stránce zajímavé, to bych bral, ale ta mediální pozornost to není nic pro mně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.