Avatar uživatele
MUDrPauzová

Chtěli byste být taky lékařka jako já?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Ty seš lékařka asi jako je Rokio papež. ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Lekařka je od slova “ lekat”. V žádném případě: jsou zajímavější školy ke studiu než medicína.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

Ne, jsem spokojený tam, kde jsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

A jsi opravdu lékařka? Necigáníš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

K čemu by mi bylo být falešným lékařem na netu? Už i tvoje příspěvky zde uvedené dávají jasně najevo, že do lékařky máš daleko.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na vašu otázku je možné odpovedať len v prípade poznania.
Poznania vás ako lekárky, vás ako človeka.

1 – Vážim si prácu lekárov, ale tých, ktorí ju robia nielen ako základný zdroj príjmu, ale robia ju svojim neustále zdokonalovaným vzdelaním, svojou snahou liečiť, zachraňovať ľudský život.
2 – žiaľ, sú aj lekári, ktorí postavenie lekára považujú len za akýsi mostík k získaniu, funkcie, moci ovládať ľudí a k získaniu finančno-majetnického zisku
3 – Sú ale aj papierovo nekvalifikovaní lekári, ktorí svoje znalosti získali pomocou skúseností vekov, štúdií prírody i človeka a mnohé znalosti získali svojim štúdiom energie prírody… Sú to tí, ktorých tí učení, diplomovaní, neradi vidia pri liečebných zásahoch, pretože sa neriadia vyhláškami a predpismi, ale znalosťou poznania prírody. Napriek ich úspešnosti.
4 – sú aj šarlatáni. Nezáleží na tom, či majú školu, titul. Záleží na tom, že ich nosná činnosť nie ochrana zdravia, na to nemajú dostatočné znalosti (všimnite si, nehovorím o školskom vzdelaní) a ich záujmom je v prvom rade byť spoločensky a finančne úspešní akýmkoľvek spôsobom.

Ktorý typ lekára ste, pani s titulom?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne. To bych si asi nevydělala, ani na chléb se slanou vodou ;D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mravenec

Ametyst – Také jsi viděla čtyři dohody v podání Duška? Lek, lekat, lekarnik, lekař,… 😉

Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Viděla, výborné a k zamyšlení. Sama vidím, jak už není normální být zdravý, ale být nemocný. Dřív se lidi styděli za to, že jsou kriplové, dnes se jim vyhrazují nejlepší místa a sedadla.

Avatar uživatele
Mravenec

Je to tak a opravdu Čtyři dohody stojí za zhlédnutí pro každého. 👍

Avatar uživatele
Lukes888

Nezdá se mi že by jste byla odpravdu doktorka… Ale co když jste skutečně lékařka… No já bch nechtěl být lékař.

Avatar uživatele
MUDrPauzová

to je chování tedy opravdu, trochu úcty k osobě vzdělané pánové !!!!!!!!!!!!!!!

Avatar uživatele
MUDrPauzová

Všichni jste velmi nevhodně se chovající bytosti !!!

Avatar uživatele
Ametyst

Oh, žolík odhodil žargon dělňase se základkou,a opsal snobsky znějící větu.:-)))

Avatar uživatele
led

Ametyst, pekne to znie…

Nový příspěvek