MUDrPauzová

Chtěli byste být taky lékařka jako já?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Ty seš lékařka asi jako je Rokio papež. ;)

Další odpovědi
Ametyst

Lekařka je od slova “ lekat”. V žádném případě: jsou zajímavější školy ke studiu než medicína.

Mravenec

Ne, jsem spokojený tam, kde jsem.

michalds

A jsi opravdu lékařka? Necigáníš?

Drap

K čemu by mi bylo být falešným lékařem na netu? Už i tvoje příspěvky zde uvedené dávají jasně najevo, že do lékařky máš daleko.

led

Na vašu otázku je možné odpovedať len v prípade poznania.
Poznania vás ako lekárky, vás ako človeka.

1 – Vážim si prácu lekárov, ale tých, ktorí ju robia nielen ako základný zdroj príjmu, ale robia ju svojim neustále zdokonalovaným vzdelaním, svojou snahou liečiť, zachraňovať ľudský život.
2 – žiaľ, sú aj lekári, ktorí postavenie lekára považujú len za akýsi mostík k získaniu, funkcie, moci ovládať ľudí a k získaniu finančno-majetnického zisku
3 – Sú ale aj papierovo nekvalifikovaní lekári, ktorí svoje znalosti získali pomocou skúseností vekov, štúdií prírody i človeka a mnohé znalosti získali svojim štúdiom energie prírody… Sú to tí, ktorých tí učení, diplomovaní, neradi vidia pri liečebných zásahoch, pretože sa neriadia vyhláškami a predpismi, ale znalosťou poznania prírody. Napriek ich úspešnosti.
4 – sú aj šarlatáni. Nezáleží na tom, či majú školu, titul. Záleží na tom, že ich nosná činnosť nie ochrana zdravia, na to nemajú dostatočné znalosti (všimnite si, nehovorím o školskom vzdelaní) a ich záujmom je v prvom rade byť spoločensky a finančne úspešní akýmkoľvek spôsobom.

Ktorý typ lekára ste, pani s titulom?

da ny

Ne. To bych si asi nevydělala, ani na chléb se slanou vodou ;D

Mravenec

Ametyst – Také jsi viděla čtyři dohody v podání Duška? Lek, lekat, lekarnik, lekař,… 😉

Ametyst

🙂 Viděla, výborné a k zamyšlení. Sama vidím, jak už není normální být zdravý, ale být nemocný. Dřív se lidi styděli za to, že jsou kriplové, dnes se jim vyhrazují nejlepší místa a sedadla.

Mravenec

Je to tak a opravdu Čtyři dohody stojí za zhlédnutí pro každého. 👍

Lukes888

Nezdá se mi že by jste byla odpravdu doktorka… Ale co když jste skutečně lékařka… No já bch nechtěl být lékař.

MUDrPauzová

to je chování tedy opravdu, trochu úcty k osobě vzdělané pánové !!!!!!!!!!!!!!!

MUDrPauzová

Všichni jste velmi nevhodně se chovající bytosti !!!

Ametyst

Oh, žolík odhodil žargon dělňase se základkou,a opsal snobsky znějící větu.:-)))

led

Ametyst, pekne to znie…