Michal Kole

Chtěli by jste při tonutí zachránit lidským plavčíkem nebo by jste se spokojili s robotem?

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/evropa/cla­nek.phtml?id=74­9977

Podle ěm je to v té chvíli, kdy jde člověku o život jedno, je rád, že se chytne něčeho co ho udrží na hladině.

Odpovědi
Drap

Mně nezachraňoval nikdy ani plavčík ani robot, takže nemohu posoudit. Myslím si ale, že topícímu se je to uplně jedno.
Teď mně ještě napadlo, že by možná bylo pro lidstvo prospěšné, kdyby se někteří jedinci nezachraňovali, ale nechali se hned utopit.

hanulka11

myslím, když jde o život je to fuk ,kdo podá pomocnou ruku

sevos

Michale,staň se plavčíkem a zachraňuj,to je můj sen ,že mě vytáhneš.

led

Ak by ma niečo pri topení malo zachrániť (a zachránilo) je mi úplne šumafuk, či to je človek alebo Biely žralok, či Moby Dick.
PS.
zatiaľ som to nepotrebovala